کد خبر: 1141 A

لیگ دسته یک کشتی آزاد؛

ایلنا: در این هفته در گروه یک تیم شهرداری ارومیه و در گروه دو تیم نوین چرم البرز استراحت داشتند.

ایلنا: نتایج انفرادی هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد مشخص شد.

به گزارش ایلنا، نتایج انفرادی هفته دوم از دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد به شرح زیر است:

گروه یک:

موسسه مالی و اعتباری فردوسی مازندران ۴- فولاد ماهان سپاهان اصفهان ۴ (برنده اصفهان به دلیل امتیاز مثبت)
(اسامی تیم مازندران در ابتدا آمده است)
۵۰ کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا (برنده) - مجید می‌ریانچی (۱- صفر* ۱- صفر)
۵۵ کیلوگرم: کاظم شیرزادی (برنده) - مهرداد بیات (۲- صفر* ۱- ۲* ۱- صفر)
۶۰ کیلوگرم: سید محمد حسینی- جلیل لشنی (برنده) (۱- صفر* صفر- ۱* صفر- ۱)
۶۶ کیلوگرم: سجاد ذبیحی – مهدی نجفی (برنده) (۲- صفر* صفر- ۶* صفر- ۷)
۷۴ کیلوگرم: سجاد محمدی (برنده) – بهمن شیخان (۲- صفر* ۴- ۳)
۸۴ کیلوگرم: سعید براری – مهدی منصوری (برنده) (۱- صفر*‌ صفر- ۱* صفر- ۱)
۹۶ کیلوگرم: محسن یوسف‌نیا (برنده) - محسن زراعتی (۳- صفر* ۴- ۳)
۱۲۰ کیلوگرم: سید هادی موسوی – مهران رشیدی (برنده) (صفر- ۲* صفر- ۱)

شهرداری نهاوند ۶ – شهرداری قوچان ۲ (اسامی تیم نهاوند در ابتدا آمده است)
۵۰ کیلوگرم: ابوالفضل دباغی (برنده) - نماینده نداشت
۵۵ کیلوگرم: جواد قانعتی (برنده) – سعید صفائیان (۳- ۶* ۴- ۱* ۵- ۱)
۶۰ کیلوگرم: روح‌اله نعیمیان (برنده) - جلال علیزاده (۱- صفر* ۲- ۱)
۶۶ کیلوگرم: حجت‌اله فلاح (برنده) – جمشید کدخدا (صفر- ۱* ۶- صفر* ۳- ۱)
۷۴ کیلوگرم: عباس یزدانی (برنده) – ابراهیم اسکندر فیلابی (۱- صفر* ۱- صفر)
۸۴ کیلوگرم: سجاد احمدی – علی ابراهیمی (برنده) (صفر- ۶* ۱-۲)
۹۶ کیلوگرم: وحید یوسفوند (برنده) - جلیل پیرمردی (۱- صفر* ۲- صفر به دلیل مصدومیت ادامه نداد)
۱۲۰ کیلوگرم: محمد صادق‌زاده – هومن شیدا (برنده) (۱- ۴* صفر- ۴)

گروه دو:

مقیمی بابل ۶- شهدای بابلسر ۲ (اسامی تیم بابل در ابتدا آمده است)
۵۰ کیلوگرم: مصطفی یعقوبی (برنده) – صابر حمزه‌پور (صفر- ۱* ۵- صفر ضربه فنی)
۵۵ کیلوگرم: پوریا برزگر – علی حاج‌آقا نیا (برنده) (۲- ۳* صفر- ۱)
۶۰ کیلوگرم: میلاد عسگری (برنده) - بهروز حیدری (۳-۱* ۱- صفر)
۶۶ کیلوگرم: مهرشاد اکبری (برنده) - غلامرضا عبداله‌پور (صفر- ۱* ۲- ۱* ۱- صفر)
۷۴ کیلوگرم: وحید آهنگری - حسین الیاسی (برنده) (صفر- ۱* صفر- ۳)
۸۴ کیلوگرم: سیاوش پازوکی (برنده) - مهدی باباجان‌تبار (صفر- ۲* ۱-۱* ۱- صفر)
۹۶ کیلوگرم: سیاوش ذبیح‌پور (برنده) – اکبر صفرپور (صفر- ۱* ۲-۱* ۴- صفر)
۱۲۰ کیلوگرم: هادی جانبازی (برنده) - حامد زارعیان (۲- صفر*‌۳- صفر)

نفت امیدیه صفر- ثامن‌الحجج (ع) خراسان رضوی ۸ (اسامی تیم امیدیه در ابتدا آمده است)
۵۰ کیلوگرم: هادی جوکار – احسان مختاری (برنده) (۲- صفر* صفر- ۵* صفر- ۲)
۵۵ کیلوگرم: جمال عبادی – سهیل منتظری (برنده) (صفر- ۶* ۳- ۴)
۶۰ کیلوگرم: حسین طحان – هاشم مختاری (برنده) (صفر- ۷* صفر- ۵)
۶۶ کیلوگرم: رضا مکوندی- مهران دارابی (برنده) (صفر- ۴* صفر- ۶)
۷۴ کیلوگرم: مصطفی ناصری- می‌رپویا حسینی (برنده) (صفر- ۵* صفر- ۲)
۸۴ کیلوگرم: علی بهمئی – محمود زارع (برنده) (صفر- ۶* صفر- ۴)
۹۶ کیلوگرم: محمدحسین دهبانی‌پور – احمد میرزاپور (برنده) (۱- ۵* صفر- ۶)
۱۲۰ کیلوگرم: مصطفی شعیب – ناصر دلیر (صفر- ۶* صفر- ۷)

در این هفته در گروه یک تیم شهرداری ارومیه و در گروه دو تیم نوین چرم البرز استراحت داشتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر