کد خبر: 412764 A

ایلنا: کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر را به شرح زیر اعلام کرد:

گرامیداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس و بزرگداشت روز آتش نشانی

پنجشنبه 8 مهر 95

استقلال اهواز - اکسین البرز ساعت 16:30 ورزشگاه تختی اهواز

شهرداری بوشهر - ذوب آهن اصفهان ساعت 16:15ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

مس رفسنجان- نفت نوین آبادان ساعت 15 ورزشگاه شهدا رفسنجان

آینده سازان برق شیراز- فجرسپاسی شیراز ساعت 14:30 ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر

راه آهن- شهرداری بندرعباس به علت انصراف شهرداری بندرعباس تیم راه اهن صعود کرد

نفت تهران- مهرگان دره شهر ساعت 17:15 ورزشگاه تختی تهران

زاگرس یاسوج - فولاد یزد ساعت 14:30 ورزشگاه تختی یاسوج

ملوان بندرانزلی- گیتی پسند اصفهان ساعت 15 ورزشگاه تختی انزلی

بادران تهران- پاراگ تهران ساعت 15 ورزشگاه اکباتان تهران

غذای سبز مشهد- فولاد مبارکه سپاهان ساعت 14:30 ورزشگاه ثامن مشهد

آلومینیوم اراک - شهید کریمی جویبار ساعت 14:30 ورزشگاه امام خمینی اراک

پیکان تهران- هف سمنان ساعت 16 ورزشگاه شهدا شهر قدس

نساجی مازندران - شهرداری ارومیه ساعت 14:30 ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

شهرداری ماهشهر- سیاه جامگان مشهد ساعت  ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.

اتحاد لردگان چهارمحال- ماشین سازی تبریز زمان و وزشگا متعاقبا اعلام می‌شود.

شهرداری تبریز- صنعت نفت آبادان ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

گرامیداشت روز جهانی ناشنوایان و حمایت از کودکان فلسطینی

جمعه 9 مهرماه  95

بادران نوین تهران- سایپا ساعت 16 ورزشگاه اکباتان تهران

نفت مسجد سلیمان- استقلال آبی ب تهران ساعت 16:30 ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان

امید شهرداری اراک- گسترش فولاد تبریز ساعت 15 ورزشگاه امام خمینی اراک

پارس جنوبی جم- نیروی زمینی تهران ساعت 16:15 ورزشگاه تختی جم

شهرداری فومن- سپیدرود رشت ساعت 15 ورزشگاه ازادی فومن

سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت 14:30 ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

مس کرمان - خیبر خرم آباد ساعت 15 ورزشگاه امام علی کرمان

خونه به خونه مازندران- شاهین بندرعامری ورزشگاه هفت تیر بابل

ایرانجوان بوشهر- نفت امیدیه ساعت 16 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

تراکتورسازی تبریز- فولاد یاسوج ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی

استقلال خوزستان- نفت و گاز گچساران ساعت 16:30 ورزشگاه غدیر اهواز

پدیده مشهد - نوژن البرز ساعت 15 ورزشگاه ثامن مشهد

شنبه 10 مهرماه 95

عقاب تبریز- فولاد خوزستان ساعت 15 ورزشگاه متعاقبا اعلام می ‌شود.

ملوان نوین بندرانزلی - استقلال تهران ساعت 16:10 ورزشگاه تختی انزلی

قشقایی شیراز - پرسپولیس ورزشگاه حافظیه شیراز، زمان مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد.

شهدای گروس بیجار- گل گهر سیرجان به علت انصرفا تیم گل گهر سیرجان تیم شهدای گروس به مرحله بعد صعود کرد.

 

جام حذفی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر