کد خبر: 295828 A

ایلنا: هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال با برگزاری 8دیدار همزمان از ساعت 18امروز پیگیری شد.

به گزارش ایلنا، هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری 8دیدار همزمان پیگیری شد و در مهم ترین این دیدارها شاگردان زلاتکو کرانچار در اصفهان برابر تراکتورسازی به پیروزی با ارزش دست یافتند.  در دیگر دیدارها پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برابر ذوب آهن متوقف شد. استقلال تهران با گلزنی در دقایق پایانی برابر پدیده مشهد 3امتیاز حساس دست یافت. فولاد خوزستان دربی اهواز را با تک گل بختیار رحمانی پیروز شد. صبای قم، نفت تهران را شکست داد. گسترش فولاد تبریز و استقلال خوزستان امتیازات را تقسیم کردند. سیاه جامگان، ماشین سازی قعر جدولی را با یک گل شکست داد و شاگردان مجید جلالی در خانه سه امتیاز مقابل سایپا را کسب کردند.

در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر سپاهان اصفهان با 3امتیاز ارزشمندی که مقابل تراکتورسازی به دست آورد از ذوب آهن برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان پیشی گرفت و در رده چهارم ایستاد. پس از قهرمان زودهنگام لیگ استقلال تهران از شکست تراکتورسازی استفاده کرد و به رده دوم رسید. تراکتورسازی هم پس از استقلال در رده سوم قرار دارد.

پس از ماشین سازی که سقوطش قطعی شده سیاه جامگان مشهد و صبای قم از گزینه های سقوط به دسته پایین تر هستند. این دو تیم بازی ها امروز را با برتری پشت سر گذشتند تا سرنوشت تیم دومی که فصل آینده در لیگ یک بازی خواهد کرد به هفته آینده کشیده شود.

بببب

پرسپولیس جام خلیج فارس ذوب آهن صبای قم فولاد تراکتورسازی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد استقلال خوزستان استقلال تهران سپاهان اصفهان باشگاه سایپا تیم پدیده مشهد ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا