خبرگزاری کار ایران

| 01:49   
کد خبر : ۱۳۷۲۹۷۳
دادستان قزوین:

زمینه اشتغال بهبود یافتگان اعتیاد در قزوین فراهم می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب مرکز قزوین گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر ۱۹ کمپ ترک اعتیاد در استان فعالیت دارد یکی از برنامه‌های ما برای کاهش اعتیاد ایجاد اشتغال برای بهبود یافتگان به خصوص در جوار کمپ‌ها است.

زمینه اشتغال بهبود یافتگان اعتیاد در قزوین فراهم می‌شود

به گزارش ایلنا، حسین رجبی گفت: در سال گذشته با توجه به کمبود نیرو بیش از ۳۲ هزار شکواییه  وارد دادسرا شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است، اما توانستم با همراهی جهادی کارکنان اقدامات موثری در حوزه قضایی انجام دهیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز قزوین ادامه داد: حضور نیروهای زبده و جوان و بهره‌مندی از تجربیات همکاران موجب شد تا در برخی از شاخصه‌ها رتبه‌های برتر کشور را کسب کنیم.

وی عنوان کرد: در زمینه اقتصاد مقاومتی در سال گذشته از ۱۳۰ شرکت تولیدی و صنعتی بازدید شد و با رفع مشکلات تعدادی از واحدها زمینه اشتغال جدید در استان فراهم شد.

این مقام قضایی استان ادامه داد: با تدابیر اتخاذ شده و همراهی دستگاه‌های متولی در نظر داریم در سال جاری برای اکثر بهبود یافتگان اعتیاد اشتغال ایجاد کنیم.

رجبی  گفت: به مردم توصیه می‌شود با توجه به حجم بالای ورودی پرونده در دعاوی با  موضوعات جزئی مانند توهین و افترا نسبت به گذشت و مصالحه اقدام کنند.

وی افزود: به همین منظور از ظرفیت واحد تازه تاسیس اعتذار در دادسرای مرکز استان استفاده می‌شود تا همکاران ما در دستگاه قضایی نسبت به رسیدگی به پرونده‌ها و موضوعات مهمتر وقت بیشتری صرف کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز