خبرگزاری کار ایران

| 05:11   
کد خبر : ۱۳۹۵۴۳۸
دادستان عمومی و انقلاب آذربایجان‌غربی؛

معتادان و مواد فروشان محلات ارومیه جمع آوری می‌شوند

دادستان عمومی و انقلاب آذربایجان غربی گفت: در جهت ارتقای امنیت اجتماعی و روانی شهروندان محلاتی که به پاتوق معتادان و مواد فروشان تبدیل شده است پاکسازی خواهد شد.

معتادان و مواد فروشان محلات ارومیه جمع آوری می‌شوند

به گزارش خبرنگار ایلنا، در پی درخواست‌های مردمی مبنی بر جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهر ارومیه و تلاش برای بازتوانی این شهروندان، حسین مجیدی دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان‌غربی بازپرس ویژه و اعضای قرارگاه جمع آوری معتادان متجاهر را به محله های تحت حوزه استحفاظی کلانتری ۱۲ ارومیه اعزام کرد، تا نسبت به بازدید از محل و جمع آوری معتادان متجاهر اقدام کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان‌غربی در این بازدید به شهروندان اطمینان داد در محلاتی با این شرایط که کوچه هایش به پاتوق معتادان و مواد و مشروب فروشان و اراذل و سارقان تبدیل شده‌اند، پاکسازی انجام و امنیت روانی و اجتماعی ساکنان تامین خواهد شد.

مجیدی با برشمردن اثرات روحی، روانی و رفتاری  و مشاهده مداوم صحنه های تزریق و استعمال مواد مخدر  بر روی مردم به مسئولین امر تاکید کرد بسترهای شیوع موارد مخدر در جامعه را هدف قرار داده و محیط را برای سوداگران مرگ ناامن کنند تا از این طریق آسایش و امنیت اجتماعی و روانی شهروندان  تامین و ارتقا یابد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز