کد خبر: 1329066 A

با حضور وزیر ارشاد:

"عمارت هنر" در قزوین افتتاح شد

مرکز میان‌رشته‌ای نوآورهای هنری جوان تحت عنوان "عمارت هنر" ظهر امروز در خانه سردار مفخم(ساختمان امیرکبیر) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس حوزه هنری کشور افتتاح شد.

 "عمارت هنر" در قزوین افتتاح شد

به گزارش ایلنا، محمدرضا امامقلی با اشاره به افتتاح "عمارت هنر" اظهار کرد: اعتقاد ما بر این است که ایجاد اشتغال پایدار در زیست بوم اهمیت دارد و اگر به دنبال پیشرفت هستیم باید فکری به حال اقتصاد هنر کنیم.

رئیس حوزه هنری استان قزوین افزود: تلاش ما این است که با راه‌اندازی این عمارت بتوانیم نیروهایی تربیت کنیم که با دید باز به مسائل و مشکلات روز کشور و استان و با نگاه بومی‌گرایی و مردم‌ محوری وارد بازار کار حرفه‌ای شوند.

وی ادامه داد: هنرجویان در قالب تیم‌های چندنفره، پس از فراگیری آموزش‌های مختلف برای تولید محصول باکیفیت برای ورود به بازار هدایت می‌شوند.

رئیس حوزه هنری استان قزوین اعلام کرد: بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های موجود در استان برای تربیت هنرمند کنشگر حرفه‌ای در ایجاد هم افزایی در پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری مشترک، ایجاد مجموعه‌های نوین و کارآمد برای تربیت نیروی متخصص و توانمند هنری و رسانه‌ای از جمله برنامه‌های است که در "عمارت هنر" به آن خواهیم پرداخت.

انتهای پیام/
اقتصاد بازار کار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هنر جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر