خبرگزاری کار ایران

| 21:44   
کد خبر : ۱۳۷۶۵۱۵
با راه‌اندازی سامانه جست‌وجوی شغل؛

اتصال نیروی کار به صنایع قزوین تسهیل می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: سامانه جست‌وجوی شغل با توجه به موقعیت صنعتی قزوین و نیاز به نیروی کار ایجاد شغل و رفع نیاز کارفرماها را تسریع و تسهیل می‌کند.

اتصال نیروی کار به صنایع قزوین تسهیل  می‌شود

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، با رونمایی از سامانه جست‌وجوی شغل فرصت اتصال بین کارجویان و کارفرمایان و تسریع در جست‎‌وجوی جوی شغل فراهم شده است.

عین الله کشاورز ترک در این باره گفت: کارجویان، کارفرمایان و کاریابی‌ها می‌توانند به صورت رایگان در این سامانه که به شفافیت و پویایی بازار کار منجر می‌شود ثبت نام کنند.

اطلاعات و رزومه افراد در این سامانه قابل بارگذاری است و از این طریق امکان جست‌وجوی مناسب شغل فراهم شده است.

در استان قزوین با توجه به صنعتی بودن و سرمایه‌گذاری‌های جدید و هدف‌گذاری ایجاد 20 هزار شغل برای سال جاری، این سامانه امکان مناسبی را فراهم می‌کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین درباره وضعیت شغلی در استان گفت: نرخ بیکاری در استان 7.3 و مشارکت اقتصادی 43 است که نسبت به کشور در موقعیت مناسب و خوبی قرار داریم و این سامانه به افراد کارجو کمک می‌کند.

سامانه جست‌وجوی شغل به نشانی shoghl.mcls.gov.ir فعال شده و امکان ثبت نام در آن برای اقشار مختلف وجود دارد و هزینه‌های مراجعه به کاریابی‌ها را کاهش می‌دهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز