خبرگزاری کار ایران

| 02:39   
کد خبر : ۱۳۶۳۵۸۲
سخنگوی شورای شهر مشهد خبر داد؛

ساخت ۴ هزار واحد مسکونی توسط مدیریت شهری در مشهد

نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر مشهد از ساخت ۴ هزار واحد مسکونی در راستای امضای تفاهم‌نامه مدیریت شهری با یکی از بانک‌های کشور خبر داد.

ساخت ۴ هزار واحد مسکونی توسط مدیریت شهری در مشهد

به گزارش ایلنا از مشهد،  موسی الرضا حاجی بگلو اظهار داشت: در نشستی که با حضور شهردار مشهد و یکی از بانک‌های کشور داشتیم مقرر شد تا تفاهم‌نامه‌ای فی مابین این دو مجموعه به امضا برسد تا شاهد اتفاقات خوبی برای مجموعه مدیریت شهری در حوزه اقتصادی، مسکن، اوراق و پرداخت اعتبارات و رفاهیات پرسنل شهرداری باشیم.

وی افزود: امیدواریم با انعقاد این تفاهم‌نامه و امضای آن بتوانیم از این پتانسیل برای پروژه‌های شهری بهره‌‌مند شویم، همچنین از این پتانسیل به عنوان ضمانت اوراق مشارکت در شهرداری استفاده خواهیم کرد.

نایب رئیس و سخنگوی شورای شهر مشهد تصریح کرد: طبق توافقی که انجام شد این تفاهم‌نامه تا پایان خردادماه بین دو مجموعه امضا خواهد شد.

حاجی بگلو عنوان کرد: مدیرت شهری نیز در قبال این تفاهم‌نامه امکانات اولیه مانند صدور مجوز و پروانه، زمین، مشارکت در پروژه‌های عمرانی و مشارکتی و اقتصادی مد نظر قرار خواهد داد، همچنین ایجاد حساب‌های بانکی و پرداخت و تسویه بدهی پیمانکاران را از طریق این بانک به انجام خواهیم رساند، همچنین در این تفاهم‌نامه کارکنان شهرداری می‌توانند از تسهیلات و سفرکارت استفاده کنند.

وی بیان کرد: در حوزه مسکن نیز وزارت راه و شهرسازی تفاهم‌نامه‌ای با  این بانک امضا کرده است که ۵۵ هزار واحد مسکونی در این تفاهم‌نامه ساخته خواهد شد بر همین اساس مدیریت شهری مشهد نیز در این تفاهم‌نامه ۴ هزار واحد مسکونی را قطعی کرده است، البته ما به دنبال توافق ۸ هزار واحد مسکونی هستیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز