کد خبر: 1336030 A

دادستان شیراز خبر داد؛

پیگرد قضایی برای متخلفان انتخابات هیئت فوتبال فارس

در پی انتشار فایل صوتی مکالمه یک نامزد انتخابات هیئت فوتبال فارس و رئیس سابق این هیئت در برنامه تلویزیونی «فوتبال برتر» دادستان عمومی و انقلاب شیراز از تشکیل پرونده قضایی در این خصوص خبر داد.

پیگرد قضایی برای متخلفان انتخابات هیئت فوتبال فارس

 به گزارش ایلنا و به نقل از دادگستری فارس، سید مصطفی بحرینی با بیان اینکه پس از انتشار این مکالمه صوتی دستورات لازم به ضابطین برای بررسی موضوع و گزارش به مرجع قضایی صادر شد، گفت: پس از دریافت گزارش پلیس اطلاعات و امنیت استان فارس پرونده قضایی برای متهمین تشکیل شد.

این مقام قضایی استان فارس همچنین از ارجاع پرونده به شعبه ویژه دادسرای عمومی و انقلاب شیراز خبر داد و افزود: تحقیقات قضایی و بررسی ابعاد این فساد مالی با نظارت احد از معاونین دادستان آغاز شده است.

بحرینی با تأکید بر قاطعیت دستگاه قضایی در امر مبارزه با فساد گفت: دادستانی مرکز استان فارس در راستای حفظ و احیاء حقوق عامه خود را موظف به پیگیری گزارشهای مرتبط با فساد مالی مسئولان می داند و سازوکارهای ارتباطی جهت دریافت این قبیل گزارش ها در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و دادستانی مرکز استان و همچنین اداره کل بازرسی استان فارس پیش بینی شده است.

انتهای پیام/
انتخابات حقوق دادستان عمومی و انقلاب فوتبال دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر