کد خبر: 1304470 A

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین:

توسعه و تجهیز مدارس وابسته به خیرین است

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: باتوجه به محدودیت منابع، خیرین مدرسه ساز در توسعه و تجهیز مدارس و گسترش سرانه فضاهای آموزشی نقش قابل توجهی را بر عهده دارند.

توسعه و تجهیز مدارس وابسته به خیرین است

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، نقی سیاهکالی مرادی در جشنواره خیرین مدرسه ساز که با حضور معاون سازمان نوسازی مدارس برگزار شد، گفت: اعتبارات دولتی برای تجهیز مدارس کافی نیست و از این رو خیرین مدرسه‌ساز در ساخت مدارس بویژه در تقویت مدارس دولتی نقش اساسی دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین ادامه داد: در استان قزوین خیرین مدرسه ساز همکاری خوبی دارند و در بسیاری از مناطق با کمک آن‌ها توانستیم اقدامات خوبی انجام دهیم و بخش زیادی از نیاز به فضاهای آموزشی رفع شده است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر در استان قزوین یک‌هزار و 670 واحد آموزشی و 9 هزار کلاس درس وجود دارد که برای تجهیز آن‌ها از کمک خیران بهره می‌بریم.

این مسئول ادامه داد: در راستای احترام و تکریم خیران مدرسه ساز، مدارسی که به اسم آن‌ها نامگذاری شده است، تغییر پیدا نمی‌کند و به عنوان یک وظیقه از زحمات این خیران قدردانی می‌کنیم.

 وی تاکید کرد: خیرین مدرسه ساز بی چشم داشت و بی منت در ساخت و تجهیز مدارس همکاری دارند و تقدیر از آن‌ها کمتذین کاری است که می‌توان انجام داد.

انتهای پیام/
آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان قزوین مدرسه مدیرکل آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر