کد خبر: 1236698 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی با اشاره به آغاز جشنواره تعاونی های برتر استان از اول خردادماه جاری گفت: این طرح تا ۲۰ خرداد ادامه دارد و مدیران این تعاونی ها می توانند در سامانه مربوطه ثبت نام کنند.

علی دهقانی در گفت و گو با ایلنا، بیان کرد: هفدهمین دوره جشنواره ملی تعاونی‌های برتر بصورت استان و کشوری با هدف ترویج فرهنگ تعاون و کار گروهی، معرفی نخبه‌های بخش تعاون و همچنین معرفی الگوهای برتر تعاونی  همزمان با سراسر کشور در آذربایجان غربی برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: تعاونگران استان می‌توانند از امروز تا ۲۰ خرداد همزمان با سراسر کشور با مراجعه به سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون‌به‌نشانیwww.taavoni.mcls.gov.ir‌ اطلاعات کامل تعاونی خود شامل بخش‌های رتبه‌بندی و بخش جشنواره شامل فرم‌های شاخص‌های کیفی را ثبت یا بهمگام سازی کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ادامه داد: حضور در جشنواره‌های علمی، حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، دریافت لوح و نشان از مقامات استانی و کشوری، دریافت گواهی‌های استاندارد کشوری و بین المللی و گواهی ثبت اختراع از جمله موارد برتری تعاونی ها محسوب می‌شود.

دهقان به حوزه‌های مختلف اقتصادی شرکت‌های تعاونی که تمایل به ثبت نام در این جشنواره را دارند اشاره کرد و گفت: گرایش‌های این دوره از جشنواره دامپروری, زراعت, کشاورزی, صنایع غذایی, نساجی و پوشاک, صنعتی, معدنی,تامین نیاز تولیدکنندگان, فرش دستباف, حمل و نقل دریایی, تامین نیاز مصرف کنندگان, مرزنشینان, اعتبار, مسکن, عمرانی, تامین نیاز صنوف توزیعی, صنایع‌دستی, اتحادیه توزیعی، اتحادیه خدماتی، اتحادیه تولیدی، خدماتی، زنان، بهداشتی و درمانی و خدمات آموزشی است.

وی افزود: جشنواره تعاونی های برتر، هرساله با هدف توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و معرفی توانمندی های بخش تعاون به جامعه، تشویق و ترغیب فعالیت های تولیدی، توزیعی و خدماتی و معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی جهت بهره گیری از سایر تعاونگران در فضای مناسب برای انتقال دانش رسمی و بومی در سطح کشور برگزار می‌شود.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی یادآور شد : جشنواره تعاونی های برتر و تجلیل از تعاونگران نمونه استانی و ملی در هفته تعاون (شهرویور ماه ) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
آذربایجان غربی جامعه زنان کار و رفاه اجتماعی تعاونی های برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر