خبرگزاری کار ایران

بازگشتِ طرح ساماندهی برای اصلاحات تازه به کمیسیون/ «سایر عناوین» باید شکافته شود

asdasd
کد خبر : ۱۳۲۳۵۹۷

طرح ساماندهی با مخالفت نماینده دولت به کمیسیون اجتماعی برگشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، روز گذشته (چهارم بهمن) جمعی از مشمولان طرح ساماندهی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند و با تعدادی از نمایندگان مجلس صحبت کردند و از آنها قول تصویب طرح را گرفتند.

امروز (پنجم بهمن)، طرح در صحن علنی مطرح شد و بررسی‌های آن ادامه یافت اما رامین اناری (نماینده کارگران قراردادی و شرکتی کشور) از مخالفت نماینده دولت خبر می‌دهد و می‌گوید: بازهم از طرح ایراد گرفتند؛ اینبار از بار مالی گذشتند و سراغ اصطلاح «سایر عناوین» رفتند و پافشاری کردند که باید این اصطلاح شکافته شود و با جزئیات در طرح بیاید.

اناری با بیان اینکه «طرح برای اصلاحات به کمیسیون اجتماعی بازگشت داده شد»؛ می‌گوید: امیدواریم کمیسیون اجتماعی به سرعت تکلیفِ «سایر عناوین» را مشخص کند و یکشنبه آینده دوباره طرح در صحن مطرح و مصوب شود؛ منظور از سایر عناوین، نهضتی‌ها، کارگران شهرداری و ... است؛ گروه‌های شامل طرح باید به تفکیک مشخص شوند.

او اضافه می‌کند: نمایندگان مجلس به ما قول داده‌اند با قدرت پای طرح بایستند؛ امیدواریم به این قول عمل کنند و هفته بعد طرح مصوب شود؛ چراکه اگر جزئیات لایحه بودجه از کمیسیون‌ها به صحن بیاید، دوباره طرح ساماندهی عقب می‌افتد.

به گفته‌ی اناری، ما انتظار داریم نمایندگان مقابل ایرادهایی که بر طرح گرفته می‌شود، کوتاه نیایند و یکشنبه‌ی آینده مصوب شود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز