کد خبر: 697608 A

پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش ایلنا، مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت شب گذشته (جمعه 9 آذر) در برج میلاد تهران برگزار و برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر معرفی شدند:

بخش مسابقه سینمای ایران

* برگزیدگان فیلم های سینمایی

لوح تقدیر + جایزه نقدی بهترین فیلمبردار: علیرضا زرین دست برای فیلم «سرو زیر آب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین بازیگری+ جایزه نقدی بهترین بازیگر: ناصر بابائیان برای فیلم «دایان»:

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه+ جایزه نقدی بهترین فیلمنامه: منیر قیدی و ارسلان امیری برای فیلم «ویلایی ها»

جایزه ویژه- تندیس و دیپلم افتخار + جایزه نقدی بهترین کارگردان: محمد علی باشه آهنگر برای فیلم «سرو زیر آب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی+ جایزه نقدی بهترین کارگردان: بهرام توکلی برای فیلم «تنگه ابوقریب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم + جایزه نقدی بهترین فیلم: سعید ملکان برای فیلم «تنگه ابوقریب»

* بخش فیلم های مستند ایران

لوح تقدیر + جایزه نقدی کارگردانی: محمد مهدی خالقی برای فیلم مستند «پسرم»

لوح تقدیر ویژه + جایزه نقدی کارگردانی: مصطفی اشراق برای فیلم مستند «بِیتُنا»

دیپلم افتخار برگزیده سوم + جایزه نقدی کارگردانی: محمد رضا امامقلی برای فیلم مستند «آقای نخست وزیر»

دیپلم افتخار برگزیده دوم+ جایزه نقدی کارگردانی: وحید فراهانی برای فیلم مستند «با صبر زندگی»

تندیس و دیپلم افتخار برگزیده اوّل+ جایزه نقدی کارگردانی: رضا فرهمند برای فیلم مستند «زنانی با گوشواره‌های باروتی»

بخش سینمای بین الملل

* برگزیدگان فیلم‌های سینمایی

 تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه + جایزه نقدی: باسل الخطیب نویسنده فیلم سینمایی «پدر»

دیپلم افتخار بهترین کارگردانی+ جایزه نقدی: کیم دروژنین و اندری شالوپا  کارگردانان فیلم «28 مرد پانفیلوو»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی + جایزه نقدی: آلوارو برچنر کارگردان «شب 12 ساله»

جایزه  ویژه شامل تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم + جایزه نقدی: سعید ملکان تهیه‌کننده «تنگه ابوقریب»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم + جایزه نقدی: سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده «ماجرای نیمروز»

* بخش روایت نو – فیلم های سینمایی

جایزه ویژه - تندیس و دیپلم افتخار+ جایزه نقدی: علی دهکردی بازیگر فیلم «دریاچه ماهی»

تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردان فیلم اول+ جایزه نقدی: منیر قیدی کارگردان «ویلایی‌ها»

* بخش جلوه گاه نور

جایزه ویژه- تندیس و دیپلم افتخار+ جایزه نقدی : محمدحسین مهدویان کارگردان «ماجرای نیمروز»

* بخش عماد مغنیه

جایزه بهترین فیلم+ جایزه نقدی: وحید فراهانی کارگردان «با صبر زندگی»

جایزه برگزیده دوم + جایزه نقدی: رضا فرهمند کارگردان «زنانی با گوشواره‌های باروتی»

* بخش بین‌الملل- فیلم های مستند

لوح تقدیر + جایزه نقدی : جرمی ویلیام کارگردان «بر روی لبه چاقو»

دیپلم افتخار برگزیده سوم + جایزه نقدی: خدیجه السلامی کارگردان «یمن،کودکان و جنگ»

دیپلم افتخار برگزیده دوم + جایزه نقدی: آقایان دن کوهن و مکس بلومنتال کارگردانان «کشتن غزه»

تندیس و دیپلم افتخار برگزیده اول + جایزه نقدی: رضا فرهمند کارگردان «زنانی با گوشواره های باروتی».

معرفی برگزیدگان پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر