خبرگزاری کار ایران

فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌وگو با ایلنا:

مردم کهگیلویه و بویراحمد خواستار تغییر هر سه نماینده مجلس هستند

asdasd
کد خبر : ۱۴۲۸۰۴۸

فعال سیاسی اصولگرا مدعی شد: بر اساس بررسی های صورت گرفته، مردم استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار تغییر هرسه نماینده مجلس یازدهم در انتخابات پیش رو هستند.

"محمدرحیم دهرابپور " در گفت و گو با ایلنا از یاسوج گفت: عملکرد مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس یازدهم شورای اسلامی از سوی بسیاری از مردم این استان رضایت بخش نبوده و از عملکرد هر سه نماینده بویژه نمایندگان بویراحمدِ واحد و کهگیلویه بزرگ، تقریبا ناراضی هستند.

وی با بیان اینکه وظایف نمایندگان در قانون مشخص و نباید در چینش مدیریت ها دخالت کنند، گفت: آقایان تفاسیر دیگری دارند و معتقدند چینش مدیران باید با آنان هماهنگ شود تا بتوانند به مردم بهتر خدمات رسانی کنند.

این فعال سیاسی اصولگرا با این ادعا که دخالت در این چینش‌ها و عملکرد ضعیف مدیران در استان کهگیلویه و بویراحمد باعث نارضایتی مردم استان از نمایندگان در مجلس شده است، گفت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار تغییر مجمع کنونی نمایندگان در استان هستند، مردم اکنون می خواهند کاندیداهایی را وارد مجلس دوازدهم بکنند که بفکر رفع مشکلات اقتصادی آنان و ایجاد فرصت های شغلی برای فرزندان شان باشند.

دهرابپور گفت: تغییر و تحول همیشه برای انسان وجود دارد و از گذر این تغییر و تحول، توسعه ایجاد می شود و بسیاری در استان تاکید دارند که توسعه‌ای برای آنان شکل نگرفته و هر سه نماینده مجلس باید در انتخابات دوازدهم تغییر کنند.

وی درباره پُررنگ بودن نقش نمایندگان مجلس استان در نارضایتی کنونی مردم نسبت به نقش دولتمردان سیزدهم در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بالاخره دولت دستاورد نمایندگان است، چه مجلس در راس ممکلت باشد و چه در راس استان، زیرا که نمایندگان در انتصاب مدیران دخالت کرده و اکنون نیز طبیعی است که مردم از عملکرد نمایندگان مجلس ناراضی تر باشند.

این فعال سیاسی اصولگرا، وضعیت کنونی توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم را مطلوب ارزیابی نکرد و اظهار داشت: چینش مدیریتی که اکنون در استان قابل مشاهده است بسترساز نارضایتی‌های مردمی است.

دهرابپور در پاسخ به این سئوال که مردم در کدام‌های حوزه‌های انتخابیه از عملکرد نمایندگان ناراضی هستند؟ هم ادامه داد: نارضایتی مردم از عملکرد نمایندگان مجلس یازدهم در کهگیلویه بزرگ و بویراحمدِ بقولا واحد بیشتر است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز