خبرگزاری کار ایران

| 23:22   
کد خبر : ۱۳۸۷۹۵۹
مدیرکل پست فارس:

زائرین اربعین سریعتر جهت اخذ یا تمدید گذرنامه اقدام کنند

مدیرکل پست فارس خواستار اقدام به موقع زائرین اربعین جهت اخذ یا صدور گذرنامه‌های خود شد.

زائرین اربعین سریعتر جهت اخذ یا تمدید گذرنامه اقدام کنند

به گزارش ایلنا، مهدی آزادی در جلسه‌ای که با رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه استان فارس و مدیرکل امور زائرین و گردشگری استانداری فارس برگزار کرد، با اشاره به ارتقای ظرفیت موجود و افزایش ساعت کاری کارکنان پست در ایام اربعین به منظور کارسازی و توزیع بهینه گذرنامه های زائرین، از رسانه ها خواست تا نسبت به اطلاع رسانی لازم به زائرین اربعین حسینی در راستای موکول نکردن اخذ یا تمدید گذرنامه های‌شان به روزهای پایانی منتهی به روز اربعین حسینی به منظور جلوگیری از بروز اختلال در تحویل گذرنامه ها به دلیل افزایش ترافیک کاری در پیام مذکور شد.

 رئیس اداره مهاجرت و گذرنامه استان نیز با بیان اینکه طی یک ماه گذشته تعداد 30 هزار و 800 فقره گذرنامه صادر و تحویل پست استان فارس شده، از تعداد 20 هزار درخواست صدور گذرنامه مربوط به زائرین اربعین حسینی طی چند روز اخیر خبر داد.

سرهنگ افشین فر  با تقدیر از تلاش کارکنان اداره کل پست استان، در راستای افزایش همکاری با اداره کل پست استان فارس جهت ایجاد بستر مناسب برای انجام رهگیری ویژه گذرنامه های زائرین توسط اداره کل پست استان فارس قول مساعدت داد.

در پایان جلسه مدیرکل امور زائرین و گردشگری استانداری فارس نیز با تاکید بر ارائه خدمات بهینه به زائرین امام حسین (ع) توسط دستگاه های مرتبط، خواستار اطلاع رسانی گسترده موارد حائز اهمیت به آنها شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز