خبرگزاری کار ایران

| 09:00   
کد خبر : ۱۳۴۲۴۵۹

عامل تیراندازی به سوی ماموران یگان امداد شیراز دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی، عامل تیرانداری به سمت ماموران یگان امداد و شهروندان که یکی از مخلان نظم و امنیت سطح یک بود دستگیر و تحویل دادسرا شد.

عامل تیراندازی به سوی ماموران یگان امداد شیراز دستگیر شد

به گزارش ایلنا و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس، سردار "رهام‌بخش حبیبی" افزود: در پی وقوع درگیری، شرارت و قدرت‌نمایی با سلاح سرد و گرم و همچنین تیراندازی به سمت ماموران یگان‌امداد توسط این فرد، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس تحقیقات خود را آغاز و پس از یک ماه کار فنی و تخصصی و اشرافیت بر موضوع، موفق شدند مخفیگاه این فرد شرور را در یکی از محله‌‎های شیراز شناسایی کنند.

وی اظهار داشت: ماموران پس از هماهنگی با مراجع قضائی به مخفیگاه متهم اعزام که وی با مشاهده پلیس با یک دستگاه پراید اقدام به فرار کرد.

فرمانده انتظامی فارس افزود: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی موفق شدند خودرو مذکور را متوقف کنند.

سردار حبیبی ادامه داد: متهم در لحظه دستگیری با سلاح سرد به سمت ماموران حمله‌ور شد که ماموران زبده با اقدامات فنی وی را دستگیر و سه تیغه سلاح سرد نیز از او کشف کردند.

وی افزود: در پرونده این فرد سابقه دار، شرارت، قدرت‌نمایی، اخلال در نظم و امنیت عمومی، مجروح کردن سه شهروند و تیراندازی به سمت ماموران انتظامی دیده می‌شود.

وی گفت: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس به هر طریقی بخواهد این مهم را خدشه‌دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز