کد خبر: 1287095 A

استاندار قزوین:

مزیت‌های قزوین برای سرمایه گذاران شناخته شده نیست

استاندار قزوین گفت: مزیت‌های استان قزوین هنوز برای سرمایه گذاران شناخته شده نیست و اگر مزیت‌ها معرفی شوند به طور قطع سرمایه گذاران با اشتیاق بیشتری در استان فعالیت خواهند کرد.

مزیت‌های قزوین برای سرمایه گذاران شناخته شده نیست

به گزارش ایلنا، محمدمهدی اعلایی در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان قزوین با بیان اینکه برخی از سرمایه گذار‌ی‌ها در سطح کشور و استان مغفول مانده‌اند و باید بتوان آن‌ها را در استان اجرایی کرد، اظهار کرد: سرمایه گذاری در نصب دوربین ثبت جرائم رانندگی یکی از سرمایه گذاری‌هایی است که سرمایه کمی را هم نیاز دارد ولی برای کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای بسیار تاثیرگذار است و با توجه به اینکه استان قزوین جزو مسیرهای پرحادثه کشور است باید در این زمینه برنامه ریزی داشته باشیم.

استاندار قزوین گفت: می‌توان با نصب دوربین‌های هوشمند در جاده‌های استان تمامی تخلفات رانندگی را ثبت کرده و در کاهش تصادفات جاده‌ای یک اقدام بسیار تاثیرگذار را انجام داد.

وی با اشاره به برگزاری همایش سرمایه گذاری در استان قزوین اضافه کرد: در برگزاری همایش، صرف برگزاری همایش ملاک نیست و برگزاری آن باید به گونه‌ای باشد که خروجی آن ورود سرمایه گذار به استان قزوین باشد.

نماینده عالی دولت در استان اظهار کرد: به نظر می‌رسد باید چندین پروژه اصلی استان احصاء شود و در این همایش ارائه شود تا شاهد جذب سرمایه گذاران به استان قزوین باشیم.

 

انتهای پیام/
استان قزوین جاده سرمایه سرمایه گذاران برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر