کد خبر: 1097051 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ضمن دعوت از کارآفرینان برای شرکت در جشنواره ملی کارآفرینان برتر گفت ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در سطح ملی و استانی از اول تیرماه شروع و تا دهم مرداد ادامه دارد.

 ابوالفضل عبادی در گفت و گو با ایلنا، بیان کرد: جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می‌شود و تاکنون ۱۳ دوره جشنواره از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و ادارات کل استانی برگزار شده است.

عبادی با تاکید بر ضرورت استفاده از تجارب کارآفرینان متذکر شد با برگزاری این جشنواره ضمن شناسایی انتخاب و معرفی الگوهای برتر کارآفرینی به جامعه گام موثری در راستای ترویج کارآفرینی و توسعه کشور نیز برداشته می شود.

وی با بیان این که نام نویسی در این جشنواره در سه بخش صنعت،خدمات و کشاورزی شروع شده است گفت: همچنین مهمترین ویژگی جشنواره امسال اضافه شدن بخش گردشگری و صنایع دستی به عنوان بخش تخصصی در کنار بخش های اقتصادی است.

عبادی ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی ایجاد نشاط و رقابت در فضاهای خارج و کسب هم‌افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

 

وی افزود: افراد علاقمند می‌توانند با مراجعه به وبگاه (karafarinanebartar.ir یا karafarinanebartar.mcls.gov.ir ) در سامانه کارآفرینان برتر ثبت‌نام کرده و در جشنواره شرکت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: نوآوری و محیط زیست در این دوره از جشنواره اهمیت فراوانی دارد و طرح‌های ارائه شده با این دو معیار مورد سنجش قرار می‌گیرند و اگر طرحی به محیط زیست صدمات و آسیب وارد کند، از چرخه جشنواره و داوری حذف خواهد شد.

عبادی در پایان تصریح کرد: توسعه و ترویج کارآفرینی، شناساندن رشته های مختلف و الگو دهی به جوانان و ارائه تسهیلات و حمایت از کسب و کارها، فراهم آوردن شرایط برای کارآفرینان جهت بازاریابی و معرفی طرح به سرمایه‌گذاران، استفاده صاحبان ایده از بازخورد کارآفرینان و مدیران برتر، تشویق و تبلیغ نگاه خلاقانه و روحیه کارآفرین، پرورش نسل جدیدی از کارآفرینان و آشنایی صاحبان صنعت با ایده‌­های جدید و خلاقانه، از دستاوردهای برگزاری چنین جشنواره هایی است.

به گفته عبادی، در سیزدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر از ۴۶ نفر ثبت نام کننده نهایی از استان آذربایجان غربی، تعداد ۶ نفر به عنوان کارآفرین برتر استانی انتخاب و از بین ۶ نفر نیز یک نفر در سطح ملی بعنوان کارآفرین برتر انتخاب شدند.

 

انتهای پیام/
آذربایجان غربی جامعه کار و رفاه اجتماعی محیط زیست جشنواره کارآفرینان برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر