خبرگزاری کار ایران

| 19:23   
کد خبر : ۱۳۸۴۹۸۵
در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

۵ درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی در گلستان ساخته می‌شود

مدیر درمان تأمین‌ اجتماعی استان گلستان با ببان اینکه محرومیت‌زدایی رویکرد مهم تامین اجتماعی در این استان است، گفت: تا دو سال آینده ۵ درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی در گلستان ساخته می‌شود.

۵ درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی در گلستان ساخته می‌شود

رمضان زینلی با حضور در خبرگزاری ایلنای گلستان اظهار کرد: گلستان حدود ۹۰۰ هزار نفر بیمه‌شده اصلی و تبعی و همچنین ۱۲۰ هزار نفر مستمری‌بگیر دارد. در سال گذشته بیش از  ۱۱ میلیون نفر از خدمات درمانی تأمین‌ اجتماعی گلستان در دو بخش درمان مستقیم و غیرمستقیم بهره برده‌اند.

وی ادامه داد: بیمارستان‌های حکیم جرجانی گرگان و گنبدکاووس و ۹ مرکز درمان سرپایی در شهرهای گرگان (دو مرکز)، علی‌آباد کتول، کردکوی، بندرترکمن، آزادشهر، رامیان، کلاله و بندرگز متعلق به سازمان تامین اجتماعی است که به بیماران خدمات ارائه می‌کنند.

وی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام دادیم تا دو سال آینده پنج درمانگاه تخصصی در گلستان ساخته خواهد شد. همچنین ۱۰۰ تخت بیمارستانی به ظرفیت بخش درمان در دو بیمارستان تامین اجتماعی گلستان اضافه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: طی یک سال اخیر برای بیمارستان حکیم جرجانی گرگان ۵۰ تخت پیشرفته بیمارستانی و یک دستگاه دیالیز خریداری شده است. همچنین ۲ دستگاه ام‌آرآی نیز در گرگان و گنبدکاووس راه‌اندازی خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز