کد خبر: 1330930 A

مدیرکل روستایی استانداری خبر داد؛

تداوم آموزش مدیریت روستایی برای دهیاران استان قزوین

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین با تاکید بر تداوم آموزش دهیاران، از اجرای دوره‌های آموزشی در حوزه مدیریت روستایی برای 500 دهیار خبر داد.

تداوم آموزش مدیریت روستایی برای دهیاران استان قزوین

به گزارش ایلنا، لیلا غریب با اشاره به آموزش دهیاران و شوراهای اسلامی اظهار کرد: آموزش نقش بسزایی در ارتقای سطح آگاهی علمی و شغلی دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها دارد؛ چرا که با توجه به پیشرفت روز افزون جامعه، موضوعات جدید در سطح روستاها مطرح می‌شود و لازم است دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی برای تسهیل در امور، در دوره‌های آموزشی ضمن خدمت شرکت کنند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین ادامه داد: امروز دیگر روش‌های قدیمی پاسخگوی حل مسایل روز نیست و ناچار به استفاده از سیستم‌های نوین، نرم افزارها و سامانه‌های اداری هستیم.

وی اضافه کرد: زمانی که سطح علمی دهیاران بالا باشد میزان پاسخگویی و رضایتمندی مردم افزایش پیدا کرده و آنان در مواجهه با شرایط خاص و جدید رفتارهای درستی از خود نشان داده و تصمیم مناسب را خواهند گرفت.

این مسئول با بیان اینکه دوره آموزشی ویژه دهیاران با همکاری جهاد دانشگاهی و حضور اساتید مجرب در حال برگزاری است، اظهار کرد: در حال حاضر حدود ۶۰۰ دهیار در استان قزوین مشغول به فعالیت هستند که بیش از ۵۰۰ نفر از آنان در دوره‌های آموزشی سال جاری حضور داشته‌اند.

انتهای پیام/
ارتقای سطح استان قزوین امور روستایی دوره های آموزشی شوراهای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر