کد خبر: 1336296 A

سرلشکر موسوی:

قدرت پهپادی نهاجا موجب ارتقای توان رزم نیروهای مسلح است

فرمانده کل ارتش با اشاره به جایگاه پهپادی نیرویی هوایی ارتش تاکید کرد: بخش قدرتمند دیگری در این نیرو به نام پهپادی موجب ارتقای توان رزم کشور شده است و این را مدیون عزیزان در بخش های سازندگی، قطعه سازی و عزیزان فنی در این مجموعه هستیم.

قدرت پهپادی نهاجا موجب ارتقای توان رزم نیروهای مسلح است

به گزارش ایلنا، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در همایش فرماندهان نیروی هوایی ارتش، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به جایگاه حقیقی نیروی هوایی گفت: بحمدلله امسال شاهد برگ دیگری از کتاب افتخارات نیروی هوایی ارتش در سطح نیروهای مسلح بودیم که موجب خشنودی فرماندهی کل قوا در دیدار ۱۹ بهمن ماه شد.

وی ضمن قدردانی از کارکنان نیروی الهی هوایی ارتش، اظهار داشت: از تمامی عزیزانی که در جای جای این نیرو در بخش های مختلف تعمیرات، پشتیبانی، خدماتی حضور دارند به ویژه خلبانان شجاع نیروی هوایی نهایت قدردانی را داریم.

فرمانده کل ارتش با اشاره به جایگاه پهپادی نیرویی هوایی ارتش تصریح کرد: بحمدلله بخش قدرتمند دیگری در این نیرو به نام پهپادی موجب ارتقای توان رزم کشور شده است و این را مدیون عزیزان در بخش های سازندگی، قطعه سازی و عزیزان فنی در این مجموعه هستیم.

فرمانده کل ارتش در پایان گفت: امروز فرهنگ سازمانی، غیرت و تعصب کارکنان نیروی هوایی و همراهی صبورانه و مومنانه خانواده گرامی این عزیزان، بهترین پیشران برای در صدر ماندن است و ما نیز برای ارتقای بیش از پیش این نیرو از هیچ اقدامی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/
سرلشکر موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر