خبرگزاری کار ایران

| 02:24   
کد خبر : ۷۴۸۴۷۹
'گزارش ایلنا از خیابان فردوسی؛

حضور پررنگ دلالان در بازار/ سکه سد ۵ میلیون را شکست

با افزایش نرخ ارز و گرم شدن بازار سفته بازی دوباره شاهد افزایش تعداد دلالان در خیابان فردوسی، سبزه میدان و چهار راه استانبول هستیم.

حضور پررنگ دلالان در بازار/ سکه سد ۵ میلیون را شکست

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، نرخ فروش دلار در روند افزایشی اخیر خود با عبور از مرز 14 هزار تومان در بازار آزاد به 14 هزار و 280 هزار تومان رسید در حالی که این نرخ در صرافی‌های بانک‌ها 14 هزار و 180 هزار تومان است. همچنین نرخ فروش یورو به عنوان دیگر ارز پرتقاضا با اینکه در تابلوی صرافی‌های دولتی 15 هزار و 680 است در بازار آزاد در نرخ 16 هزار تومان خریدوفروش می‌شود.

hvc 1

همچنین با افزایش نرخ ارز و گرم شدن بازار سفته بازی دوباره شاهد افزایش تعداد دلالان در خیابان فردوسی، سبزه میدان و چهار راه استانبول هستیم. در سوی دیگر برخی از افراد برای تهیه ارز مورد نیاز خود به صرافی های بانکها مراجعه کرده اند که این کار باعث تشکیل صف در خیابان فردوسی شده است.

hvc 2

در سوی دیگر بازار نرخ سکه در روندی کم سابقه با عبور از مرز 5 میلیون تومان وارد این کانال شد بطوریکه نرخ هر قطعه سکه تمام با تصویر امام(ره) 5 میلیون و 200 هزار تومان  و نرخ خرید آن 5 میلیون و 50 هزار تومان است. همچنین نرخ فروش نیم سکه 2 میلیون و 800 هزار تومان و ربع سکه نیز یک میلیون و 800 هزار تومان است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز