خبرگزاری کار ایران

سرمربی تیم شمس آذر:

پرسپولیس بهترین تیم لیگ برتر است

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۶۸۳۰

سرمربی تیم شمس آذر گفت: تیم پرسپولیس بهترین تیم لیگ برتر است و بازیکنان خوبی را اضافه کرده و از نظر فنی هم توانمند است و فوتبال شناوری بازی می کند و بازیکنان جابجایی در پستها را بخوبی انجام می دهند و شرح وظایف دارند و اگر حمایت هواداران ما نباشد کارمان سخت می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، شمس آذر رده پنجم لیگ، میزبان تیم صدرنشین پرسپولیس است که در بازی هفته قبل در یک برگشت غیر منتظره خود را به صدر جدول رساند و این دیدار که با استقبال پرشور هواداران دو تیم روبرو خواهد شد شاید یکی از جذاب ترین بازی ها نیز باشد.

سعید دقیقی در نشست خبری قبل از آخرین بازی خانگی خود با همان متانت و صبوری در جمع خبرنگاران حضور یافت و ابتدا بار دیگر از رئیس فدراسیون خواست تا امتیازی که به ناحق از شمس آذر کسر شده را به این تیم بازگرداند تا حق مطلب ادا شده و شایستگی های این تیم کامل شود.

وی افزود: از آقای تاج و رئیس کمیته انضباطی درخواست می کنم به احترام نجابت، اصالت و مظلومیت تیم شمس آذر سه امتیاز کسر شده این تیم در ابتدای فصل را به هواداران بازگردانند تا این فصل با خاطراتی خوش به پایان برسد.

سرمربی تیم شمس آذر بیان کرد: ما هرگز در طول فصل در مورد داوری ها نظری ندادیم و بی انضباطی نکردیم و رفتار ناشایست نداشتیم و نجابت به خرج دادیم.

دقیقی اظهار داشت: تیم ما در بازی با تیم های انتهای جدول هم مردانه جنگید تا حق کسی ضایع نشود و فردا نیز با همه توان تلاش خواهیم کرد تا بازی خوب و با کیفیتی را ارائه کنیم تا هواداران هم راضی از ورزشگاه خارج شوند.

وی اضافه کرد: متاسفانه تنها تیمی بودیم که بجز یک مورد که میزبان حریف در روز جمعه بودیم در بقیه موارد در روزهای وسط هفته بازی داشتیم که با این حال هواداران در ورزشگاه حاضر شدند و تیم را تشویق کردند که بیانگر عشق و علاقه و فرهنگ بالای مردم این استان است.

سرمربی تیم شمس آذر اظهارداشت: با کمترین بودجه این تیم بسته شد و مالک خصوصی باشگاه همه سختی ها را متحمل شد و در نیم فصل هم چند بازیکن را از دست دادیم اما توانستیم با غیرت بازیکنان، تیم را حفظ کنیم و بازیکنان نیز خوب عمل کردند و افتخار آفرین ظاهر شدند.

وی بیان کرد: بازیکنان شایسته ای داریم و کادر فنی هم کنار ما بودند و گروه رسانه خیلی زحمت کشید و مدیریت باشگاه نیز حامی خوبی بودند که قدردان این پشتیبانی ها هستیم و امیدواریم بازی فردا نیز بخوبی برگزار شود.

دقیقی تصریح کرد: جا دارد از مالک محترم باشگاه که با سختی همه هزینه ها را تامین کردند و مردانه ایستادند و باشگاه داری کردند تشکر و قدردانی کنیم.

وی اضافه کرد: انتظار داریم فردا همه هواداران در استادیوم حاضر شوند و نگذارند به تیم فشار بیشتری وارد شود و ما هم بتوانیم طوری عمل کنیم که تماشاگران ما غالب باشند و روز سختی را برای پرسپولیس رقم بزنیم.

دقیقی با اشاره به منابع مالی تیمش در برابر پرسپولیس افزود: بودجه ما 50 میلیارد تومان و پرسپولیس بیش از 500 میلیارد تومان است و این تیم نرم افزار و سخت افزارهای مناسبی هم دارد و اگر اتفاق خاصی نیفتد و مانند بازی قبل اشتباهی از بازیکنان ما سرنزند حتما بازی خوبی را رقم خواهیم زد.

سرمربی تیم شمس آذر تصریح کرد: ما برای خودمان بازی می کنیم و رنگمان سبز است و به آبی و قرمز کاری نداریم و نشان خواهیم داد که قرار گرفتن تیم شمس آذر در رده پنجم اتفاقی نبوده بلکه با شایستگی بدست آمده و می‌خواهیم لیگ را در رده های بالا به پایان برسانیم.

وی اظهارداشت: اگر سه امتیاز از تیم ما کسر نشده بود امروز برای کسب سهیمه آسیا می‌جنگیدیم، اما منتظر بازی هستیم تا ببینیم چه سرنوشتی برای تیم ما رقم خواهد خورد.

دقیقی یادآور شد: امیدوارم بازیکنان ما هیجانی نشوند و فوتبال خود را بازی کنند و همه می‌دانند ما همچنان دنبال یک بازی با کیفیت هستیم و آخرین بازی را با رضایت تماشاگران به پایان خواهیم رساند.

سرمربی تیم شمس آذر بیان کرد: در بازی قبل خوب شروع کردیم و دو ضربه ما هم به تیر دروازه اصابت کرد اما ایراد ما این بود که سه بازیکن را در اختیار نداشتیم و گرمای هوا و فشار هواداران موجب شد یک اشتباه کنیم و در دقایق پایانی گل خوردیم و مساوی شدیم.

وی گفت: در برابر پرسپولیس که تنوع بازی زیادی دارد باید روز خوبی داشته باشیم و خوشبختانه مصدوم و محروم نداریم و امیدواریم بازی زیبایی رقم بخورد.

دقیقی در خصوص ماندن در فصل آینده لیگ در تیم شمس آذر هم اظهارداشت: در حال حاضر همه تمرکز ما روی دو بازی باقیمانده است و در آینده و در شرایط مناسب حتما در این زمینه تصمیم خواهیم گرفت.

وی در خصوص داوری فردا نیز اظهارداشت: آقای بنیادی فر از داوران خوب و شاید بهترین داور لیگ است و امیدوارم فردا نیز بدون اشتباه قضاوت کند تا هر تیمی که شایسته بود به نتیجه برسد.

از هفته بیست و نهم لیگ برتر امروز سه شنبه تیم شمس آذر قزوین میزبان تیم صدر نشین جدول پرسپولیس تهران است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز