خبرگزاری کار ایران

| 19:22   
کد خبر : ۱۳۹۷۲۱۵
مدیرکل راهداری استان خبر داد؛

تأمین ناوگان مورد نیاز جابه‌جایی زائران در دهه پایانی صفر در فارس

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان فارس بر تأمین ناوگان مورد نیاز جابه جایی زائران حرم رضوی (ع) درایام دهه پایانی صفر و ارایه خدمات سفر ایمن به زائران عزیز عازم به مشهد مقدس تأکید کرد.

تأمین ناوگان مورد نیاز جابه‌جایی زائران در دهه پایانی صفر در فارس

به گزارش ایلنا، علیرضا راستیار در حاشیه بازدید از ترمینال مسافری شهید کاراندیش شیراز، ضمن تقدیر از همه کارکنان، تشکل‌های صنفی، راهداران و رانندگان تلاشگر در خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی، اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی خدمت‌گزاران به زائران اربعین حسینی، شاهد حماسه عظیم و بسیج همه امکانات و ظرفیت‌های بخش حمل و نقل جاده‌ای و راهداری استان در کمک‌رسانی به زائران با توجه به شرایط گرم آب و هوایی بودیم و سعی شد با کمترین معطلی به شهرهای خود جابه جا شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس، افزود: با پیش‌بینی‌های انجام شده از تقاضای سفر جاماندگان سفر اربعین و عاشقان زیارت بارگاه امام هشتم علی ابن موسی‌الرضا (ع) از بیستم شهریور تا پایان شهریورماه، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با همراهی تشکل‌های صنفی و شرکت‌های حمل و نقل مسافربری در تأمین ناوگان جابه جایی زائران عزیز حداکثر تلاش خود را به کار می‌گیرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر حضور گشت‌های راهداری در همه محورها افزود: با بسیج اکیپ‌های راهداری در همه محورها، تلاش می‌شود نواقص جاده‌ای برطرف شده و زمینه سفرهای ایمنی برای کاربران جاده‌ای فراهم شود.

وی عنوان کرد: با پیش بینی افزایش زائران نسبت به سال گذشته، متناسب با سرویس‌های اعزامی به مشهد مقدس، سرویس‌های برگشت هم تأمین می‌گردد و درصورت لزوم از سرویس‌های فوق العاده نیز بهره گرفته می‌شود.

راستیار تصریح کرد: زائرین بارگاه امام هشتم علی ابن موسی‌الرضا (ع) در صورت مواجهه با مشکل در حین سفر، می‌توانند مشکل خود را با سامانه شبانه‌روزی ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها مطرح کنند تا توسط کارشناسان راهنمایی شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس در پایان گفت: هم چنین تعدادی از همکاران راهداری فارس با استقرار در مشهد مقدس نسبت به برنامه ریزی بازگشت زایران اقدام می‌کنند و به صورت مستمر برای این مهم آماده خدمت‌رسانی هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز