خبرگزاری کار ایران

| 09:33   
کد خبر : ۱۳۹۳۵۶۳

تولید روزانه ۹۰۰ تن نخاله‌های ساختمانی در شهر یزد

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد میانگین تولید روزانه نخاله ساختمانی در این شهر را قریب به ۹۰۰ تن ذکر کرد و از شهروندان خواست در زمان انجام تعمیرات و بازسازی اماکن عمومی و مسکونی از خدمات حمل نخاله این سازمان استفاده کنند.

تولید روزانه ۹۰۰ تن نخاله‌های ساختمانی در شهر یزد

به گزارش ایلنا از یزد، محمدرضا برزگر اظهار داشت: جمع آوری و حمل مکانیزه پسماندهای عمرانی و ساختمانی کم حجم ناشی از تعمیرات و بازسازی، با سرویس تراکتور خاور و نیز ماشین آلات و تجهیز آنها به بازو غلطان توسط این سازمان و مشارکت بخش خصوصی مدیریت و جمع آوری می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری تصریح کرد: طی برآورد تقریبی به عمل آمده روزانه ۹۰۰ تن نخاله های ساختمانی در یزد تولید می‌شود و این سازمان با هدف ارتقای سطح رعایت نظافت معابر، بهداشت عمومی، بهبود منظر شهری، افزایش ضریب ایمنی و جلوگیری از سد معبر ناشی از تخلیه خاک و نخاله، نسبت به ساماندهی، ذخیره سازی موقت و حمل مکانیزه نخاله با استفاده از باکس های ویژه اقدام کرده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی مدیریت پسماند، برزگر در پایان افزود: شهروندان در زمان انجام تعمیرات و بازسازی اماکن عمومی و مسکونی، به سازمان مدیریت پسماند شهرداری مراجعه کرده تا پس از برآورد کارشناسی میزان خاک و نخاله تولیدی، سرویس های حمل نخاله به آدرس درخواستی ارسال شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز