خبرگزاری کار ایران

| 22:24   
کد خبر : ۱۳۹۳۰۱۴
در گفت و گو با ایلنا:

مصدومیت ماموران نیروی انتظامی دهدشت در یک درگیری مسلحانه

با ضاربان برخورد می‌کنیم

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه در خصوص اتفاق بامداد امروز جمعه دهم شهریور ماه در شهر دهدشت، گفت: تمامی دستورات قضایی راجع به شناسایی هویت و محل اختفاء ضاربین صادر شده است.

مصدومیت ماموران نیروی انتظامی دهدشت در یک درگیری مسلحانه

"سعید کریمی زاده" در گفت و گو با ایلنا از یاسوج گفت: ساعت چهار بامداد امروز جمعه دهم شهریورماه جاری، خبری مبنی بر تیراندازی به ماموران نیروی انتظامی گزارش داده شد.

وی افزود: بلافاصله پس از دریافت گزارش تمامی دستورات قضایی راجع به شناسایی هویت و محل اختفای ضاربین با اذن ورود به منزل و مخفی گاه متهمان صادر شد.

کریمی زاده گفت: هماهنگی‌های لازم جهت اقدامات درمانی ویژه با رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه و ریاست بیمارستان امام شهر دهدشت نیز انجام شده است‌.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کهگیلویه افزود: از مأموران مجروح در این تیراندازی عیادت شده یقینا با ضاربین و متهمان این موضوع به شدیدترین شکل ممکن برخورد می‌شود تا مردم از وجود امنیت پایدار مطمئن باشند.

این مقام قضایی گفت: از وظیفه شناسی و مجاهدت و فداکاری ماموران فراجا که مدافعان امنیت این جامعه هستند تقدیر و تشکر کرده و دستگاه قضایی هم قطعا حامی و پشتیبان این همه مجاهدت و فداکاری‌ها خواهد بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز