خبرگزاری کار ایران

| 19:36   
کد خبر : ۱۳۸۳۲۴۳
در گفت وگو با ایلنا مطرح شد؛

شهادت مامور انتظامی در پاسگاه مرزی میمند دنا _ اصفهان

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شهادت یکی از مأموران پلیس ‌پا‌سگاه میمند در جاده مرزی محور ارتباطی یاسوج ـ اصفهان خبرداد و گفت: یک خودروی شوتی با این مامور انتظامی بشدت برخورد کرد و سپس از محل سانحه متواری شد.

شهادت مامور انتظامی در پاسگاه مرزی میمند دنا _ اصفهان

"سیدجواد هاشمی‌مهر" در گفت و گو با ایلنا از یاسوج گفت: استوار "سینا آراسته" از ماموران نیروی انتظامی پاسگاه میمند در گردنه بیژگن دهستان سادات محمودی بخش پاتاوه شهرستان دنا در حال ایست و بازرسی از خودروها بود که ساعتی پیش توسط یک راننده خودروی شوتی بشدت مصدوم و بدلیل شدت جراحات، در حال انتقال به بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل شد.

وی با بیان اینکه ابعاد این حادثه تلخ در حال بررسی است، اظهار داشت: شهید آراسته از اهالی روستای تنگ پُوتَک از بخش مرکزی شهرستان دنا است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: راننده خودروی شوتی که احتمالاً کالای قاچاق حمل می‌کرده در حین فرار توسط مأموران نیروی انتظامی در تپه‌های اطراف جاده سمیرم - یاسوج دستگیر و بازداشت شد.

هاشمی‌مهر با اشاره به شرایط خاص محور یاسوج _ اصفهان و اینکه این محور در مسیر خودروهای استان‌های اصفهان، خوزستان، فارس و بوشهر است، یادآور شد: احداث پاسگاه میمند در این منطقه ضروری است.

وی گفت: هفته گذشته نیز دو نفر از مأموران مبارزه‌  با موادمخدر نیروی انتظامی حین مبارزه با سوداگران مرگ در همین محور ارتباطی بشهادت رسیدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز