خبرگزاری کار ایران

| 20:03   
کد خبر : ۱۳۷۶۷۷۰
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین:

قزوین نیازمند افزایش مراکز اقامتی برای گردشگران است

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر قزوین خواستار افزایش مراکز اقامتی و هتل در شهر شد و گفت: قزوین در این حوزه ظرفیت‌های کمی دارد و لازم است تا در راستای رونق گردشگری و جذب گردشگر اقدامات خوبی در این حوزه صورت گیرد.

قزوین نیازمند افزایش مراکز اقامتی برای گردشگران است

به گزارش ایلنا، قاسم اللهیاری، با اشاره به اهمیت افزایش مراکز تفریحی و سرگرمی در قزوین گفت: در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش روحیه نشاط و شادابی ضرورت دارد تا مراکز تفریحی و سرگرمی بیشتری در شهر قزوین احداث شود؛ از این رو مدیریت شهری قزوین باید از توان سرمایه‌گذاران در این حوزه استفاده کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر قزوین ادامه داد: شهر قزوین ظرفیت‌های کم نظیری در حوزه تاریخی و فرهنگی دارد و توجه به افزایش مراکز تفریحی و سرگرمی می‌تواند در جذب گردشگر به این شهر موثر باشد.

به گفته رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر قزوین، وجود اماکن تفریحی و سرگرمی در شهر می‌تواند در غنی کردن اوقات فراغت شهروندان و امیدآفرینی در جامعه تاثیرگذار باشد.  

اللهیاری با اشاره به اینکه استقبال خوبی از سوی سرمایه‌گذاران در بخش هتلینگ وجود دارد، تاکید کرد: قطعا با افزایش مراکز اقامتی، هتل، مراکز تفریحی و سرگرمی می‌توانیم به تحقق شعار "قزوین مقصد گردشگری" نزدیک‌تر شویم و شاهد رونق گردشگری در شهر تاریخی قزوین باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز