کد خبر: 1340524 A

دادستان قزوین دستورالعمل جمع آوری معتادین متجاهر در نوروز را ابلاغ کرد

دادستان عمومی و انقلاب قزوین دستورالعمل جمع آوری معتادین متجاهر در ایام تعطیلات نوروز را به منظور اجرا توسط پلیس‌های تخصصی و کلانتری‌ها، به فرماندهی انتظامی استان قزوین ابلاغ کرد.

دادستان قزوین دستورالعمل جمع آوری معتادین متجاهر در نوروز را ابلاغ کرد

به گزارش ایلنا، حسین رجبی گفت: بر اساس این دستورالعمل طرح جمع آوری معتادین متجاهر از 24 اسفند ماه آغاز و براساس جدول زمانبندی بخصوص در ایام تعطیلات نوروز در سراسر استان اجرایی خواهد شد، تا شاهد کاهش جرم سرقت باشیم.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین بیان کرد: پس از جمع آوری معتادین متجاهر، غربالگری از سوی تیم غربال مجموعه درمان دادگاه مدار صورت می‌گیرد و سپس در مرکز ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر نگهداری خواهند شد.

وی یادآور شد: پس از تکمیل ظرفیت مرکز ماده 16، سایر معتادین دستگیر شده با هماهنگی سازمان بهزیستی به کمپ‌های ترک اعتیاد سطح استان منتقل خواهند شد و این کمپ‌ها نیز باید آمادگی لازم را داشته تا پذیرای این افراد باشند.

رجبی خاطرنشان کرد: قضات درمان دادگاه مدار استان بر حسن اجرای این دستورالعمل نظارت داشته و در ایام تعطیلات به صورت میدانی در اجرای طرح حضور خواهند داشت تا دستورات قضایی در کمترین زمان صادر شود و سایر دستگاه‌ها و نهادها نیز در صورت نیاز باید همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/
انقلاب ایام تعطیلات نوروز درمان فرماندهی انتظامی استان نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر