کد خبر: 1327726 A

اصلاح شبکه برق 217 روستا در استان همدان/14 هزار مشترک در بخش کشاورزی فعال هستند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از اصلاح شبکه برق ۲۱۷ روستا در استان همدان خبر داد و گفت: ۱۵ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت بیرون از روستاها اصلاح شده است.

اصلاح شبکه برق 217 روستا در استان همدان/14 هزار مشترک در بخش کشاورزی فعال هستند

به گزارش ایلنا از همدان، علی سهرابی‌بیدار با بیان اینکه در استان همدان بیش از ۸۰۵ هزار مشترک برق وجود دارد، عنوان کرد: از این تعداد حدود ۶۴۵ هزار مشترک خانگی هستند که ۸۰ درصد از مشترکین برق استان را شامل می‌شوند و حدود ۳۰ درصد مصرف انرژی را دارند.

سهرابی بیدار ادامه داد: حدود ۱۴ هزار مشترک برق استان همدان در بخش کشاورزی هستند که ۱.۷ درصد از مشترکین را شامل می‌شود و بیش از ۴۳ درصد از برق استان را مصرف می‌کنند.

وی گفت: ۶ هزار و ۶۰۰ مشترک نیز در بخش صنعتی هستند که معادل هشت دهم درصد مشترکین بوده و ۱۲ درصد از مصرف برق استان را دارند ضمن اینکه ۱۰۴ هزار و ۴۸۵ مشترک نیز در تعرفه سایر مصارف هستند که شامل ۱۳ درصد مشترکین بوده و هفت درصد مصرف برق استان را دارند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان عنوان کرد: سه هزار و ۶۵۰ مشترک مربوط به روشنایی معابر است که ۱.۷ درصد از مصرف برق استان همدان را به خود اختصاص داده است.

سهرابی بیدار بیان کرد: بیشترین رشد مصرف برق را در تعرفه صنعتی داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴.۱ درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه در سال جاری ۱۵۱ هزار انشعاب به مشترکین فزود شده است، گفت: بیشترین رشد مصرف برق را در تعرفه صنعتی داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴.۱ درصد رشد داشته است.

سهرابی‌بیدار در ادامه با اشاره به وضعیت شبکه‌های برق استان همدان گفت: ۱۹ هزار و ۳۶۳ کیلومتر شبکه برق در سطح استان گسترده شده و ۱۸ هزار و ۵۱۲ پست توزیع برق با ظرفیت دو هزار و ۴۲۷ مگاولت آمپر در استان همدان وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه هدف تلفات انرژی شبکه توزیع برق استان ۹.۵ درصد است، گفت: این میزان در حال حاضر به ۹.۲۳ درصد رسیده که نشان از برنامه‌ریزی مدون و دقیقی برای بهبود شاخص‌های شرکت است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: یکی از مهمترین اقدامات ما اصلاح شبکه برق ۲۱۷ روستا بوده و ۱۵ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت بیرون از روستاها اصلاح شده است.

 

 

انتهای پیام/
استان همدان انرژی بخش کشاورزی برق روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر