کد خبر: 1312081 A

معاون گردشگری فارس خبر داد؛

برگزاری رویدادهای تخصصی گردشگری در نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی فارس از قطعی شدن 4 رویداد تخصصی در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس خبرداد.

برگزاری رویدادهای تخصصی  گردشگری در نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس

به گزارش ایلنا، ابراهیم بختیاری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس  برنامه های جنبی و رویدادهای تخصصی برگزار می شود افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده در زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس ، همایش گردشگری خوراک ، ادبی، هنری  و طبیعت گردی به طور قطع اجرا می شود. به گفته وی همچنین در این نمایشگاه همایش ها و سمینارهای تخصصی ، کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی تشکل‌های صنفی گردشگری برگزار خواهد شد.

بختیاری همچنین گفت: اجرای چنین برنامه های جنبی ارتقای سطح کیفی نمایشگاه را به دنبال دارد و از نظر تخصصی کمک قابل توجهی به شرکت ها ، موسسات و علاقه مندان به این حوزه خواهد شد.

2629732_960

معاون گردشگری فارس ، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس را دومین برند نمایشگاهی گردشگری کشور برشمرد و تعویق تاریخ برگزاری این نمایشگاه را به عنوان یک فرصت تلقی کرد وافزود: با توجه به مشکلات متعددی که در ماههای اخیر رخ داد به طور حتم برگزاری نمایشگاه در آذرماه شکوه و جلوه مورد انتظار جامعه بزرگ‌گردشگری را  نداشت و در شان استان فارس هم نبود از این رو برآن شدیم تا با جابه جایی در تاریخ برگزاری نمایشگاه و البته تلاش مضاعف بتوانیم این نمایشگاه را ازنظر کمی و کیفی با شرایط بهتری برپا کنیم‌. 

 دوازدهمین  نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس  از 20 تا 23 دی ماه در محل نمایشگاه‌های بین المللی شیراز واقع در شهرک گلستان برگزار می شود.

 

انتهای پیام/
خوراک گردشگری گردشگری و صنایع دستی مشکلات نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر