کد خبر: 1274326 A

ایلنا از یاسوج خبر می‌دهد:

بریدن تیرهای چوپی با اَره برقی و سرقت سیم ها و ترانس های برق در چُرام

سرپرست اداره بر ق شهرستان چُرام در استان کهگیلویه و بویراحمد از بُریده شدن 11 پایه چوبی برق فشار متوسط با اَره و سرقت شش دستگاه ترانسفورماتور در یکی از مناطق حاشیه ای این شهرستان در بامداد امروز (سیزدهم شهریورماه) خبرداد.

بریدن تیرهای چوپی با اَره برقی و سرقت سیم ها و ترانس های برق در چُرام

به گزارش ایلنا از یاسوج، "سید حسن باقراصل" در حاشیه بازدید از این اتفاق  به رسانه ها اظهارداشت: 11 پایه چوبی برق فشار متوسط یکی از روستاهای حاشیه ای شهر چرام که جمعیت خانواری آنها به حدود 90 خانوار می رسد بامداد امروز ( سیزدهم شهریورماه ) با اَره، توسط فرد یا افراد نامعلومی و بصورتی عجیب و شگفت آور، بُریده شده بودند.

وی با بیان اینکه سیم های برق این شبکه برق رسانی، آلومینیوم بوده و توسط سارق یا سارقان بطور کامل جمع آوری و به سرقت رفته است، خاطرنشان کرد: متاسفانه شش دستگاه ترانسفورماتور نیز در شب گذشته و چند شب پیش هم در این منطقه و برخی از مناطق دیگر شهرستان چُرام به سرقت رفته است.

سرپرست اداره بر ق شهرستان چُرام در استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان خسارات ریالی وارده به شبکه های توزیع نیروی برق از سوی سارقان در این سرقت را بیش از یک میلیارد تومان ذکر و یادآورشد: دلیل یا دلایل این سرقت ها  نامعلوم است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، شهرستان چُرام از شهرستان های گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که با یاسوج مرکز این استان حدود 200 کیلومتر فاصله دارد.

این شهرستان بیش از 15 هزار اشتراک برق دارد.

انتهای پیام/
سرقت برق چُرام بریدن پایه های چوبی برق
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر