کد خبر: 1236729 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان عنوان کرد؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در حال حاضر در شهرک‌های صنعتی استان 200 واحد تولیدی داریم که در وضعیت راکد قرار دارند که با حمایت‌های لازم و همکاری نهادهای مختلف می‌توان امیدوار بود در طول دو سال به چرخه تولید بازگردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رضا صفاری در بازدید از شهرک صنعتی کاسپین 2 که صبح امروز انجام شد گفت: برای حمایت از تولید در درجه اول صنایع مشکل دار رصد می‌شوند و پس از آن مشکلات با حضور دستگاه‌های متولی و خدمات رسان مورد بررسی قرار می‌گیرد تا به رفع آن‌ها کمک کند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین ادامه داد: علاوه بر برگزاری جلسات مختلف برای بررسی مشکلات صنایع از ظرفیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید هم در این راستا استفاده می‌شود.

وی عنوان کرد: برای کمک به اجرای طرح‌های در دست اجرا هم کارگروهی تشکیل شده و در آن موانعی که در راه اجرای طرح‌های تولیدی وجود دارد مورد بررسی قرار می‌گیرد تا این طرح‌ها راحت‌تر و سریع‌تر به مرحله تولید برسند.

این مسئول ادامه داد: با توجه به اینکه تولید موضوع مهم و اساسی کشور است و رهبری هم بارها به آن اشاره کرده است در استان تمام تلاش خود را برای حمایت و افزایش تولید به کار خواهیم گرفت.

صفاری گفت: شهرک صنعتی کاسپین دو که در آبیک واقع شده یکی از شهرک‌های صنعتی تقاضا محور است و با توسعه اراضی در این شهرک می‌توان زمینه جذب سرمایه گذاران بیشتری را فراهم کرد.

انتهای پیام/
استان قزوین حمایت از تولید سرمایه گذاران مشکلات شهرک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر