کد خبر: 1236331 A

مدیر شعب بانک کشاورزی استان لرستان:

مدیر شعب بانک کشاورزی استان لرستان گفت: 25 میلیارد ریال تسهیلات یارانه دار جهت خرید نهاده های دام و طیور به دامداران استان پرداخت شد.

به گزارش ایلنا، علی جهانی میر با اشاره به حمایت از دامداران لرستانی در جهت افزایش تولید و نهاده های دامی، اظهار داشت: طی سه روز ابتدایی اجرای این طرح شعب این بانک مبلغ 25 میلیارد ریال تسهیلات یارانه دار خرید نهاده های دامی و طیور پرداخت کردند.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان لرستان اظهار داشت:  این بانک هم سو با سیاست‌های دولت و با هدف رونق واحدهای تولیدی دام و طیور و تامین امنیت غذایی کشور، صدور دامدارکارت و پرداخت تسهیلات خرید نهاده‌های دامی را  در دستور کار قرار داده است و با تسهیل شرایط اعتبارسنجی و اخذ تضامین و بسیج شعب بانک کشاورزی این تسهیلات با سهولت و سرعت بیشتری در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

جهانی میر تصریح کرد:  بانک کشاورزی پس از معرفی متقاضیان از سوی وزارت جهاد کشاورزی به شعب این بانک، تسهیلات یارانه دار خرید نهاده‌های دامی را به واحدهای کوچک با نرخ سود 10 درصد و به واحدهای متوسط و بزرگتر از طریق سامانه بازارگاه با نرخ سود 12 و 15 درصد پرداخت می‌کند.

 

انتهای پیام/
پرداخت تسهیلات یارانه دار به دامداران لرستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر