کد خبر: 1233728 A

از ابتدای سال تا کنون؛

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 46 قرارداد با سرمایه گذاران داخلی و خارجی جهت استقرار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است.

به گزارش ایلنا، رضا صفاری در حاشیه بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک صنعتی لیا اظهار کرد: 20 هکتار از اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی در سال تولید دانش بنیان، اشتغال آفرین به متقاضیان سرمایه گذاری واگذار شده که این نشان از عزم دولت و مسئولین اجرایی استان در حمایت از سرمایه گذاری داخلی و خارجی و رونق تولید و توسعه صادرات است. 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین تصریح کرد: قطعا با فعال سازی واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی شاهد اشتغال پایدار جوانان خواهیم بود، به نحوی که با راه اندازی کامل این واحدها زمینه اشتغال ۹۹۵نفر فراهم می‌شود.

وی سرمایه گذاری در این واحدهای صنعتی را شش هزار و ۷۴۴ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: بیشترین واگذاری اراضی صنعتی به ترتیب در شهرک‌های صنعتی حکیمه، خرمدشت و لیا عنوان کرد.

این مسئول، تحقق شعار تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین را در گرو رشد سرمایه گذاری دانست و اظهار کرد: با توسعه شهرک‌های صنعتی تقاضا محور، می‌توان سرمایه گذاری‌های صنعتی در کشور را افزایش داد و به این ترتیب شاهد افزایش ساخت و ساز واحدهای تولیدی و رونق و جهش تولید داخلی بود.

 صفاری گفت: تا پایان سال جاری طبق برنامه عملیاتی و شاخص‌های مصوب جذب 145 سرمایه گذاری داخلی و خارجی در دستور کار این شرکت است.

انتهای پیام/
استان قزوین دولت سرمایه سرمایه گذاران شاخص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر