کد خبر: 1229751 A

کارشناس مسئول بازرسی و نظارت سازمان صنعت معدن و تجارت از توقیف حدود ۱۹ تُن ماکارونی تولید قبل که در حال بسته بندی با قیمت جدید بود خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، بخشعلی بیاتی گفت: یک محموله ۱۵ تنی از ماکارونی تولید قبل به قیمت قبل هر بسته هشت هزار و ۶۰۰ تومان از یک منزل مسکونی با همکاری سربازان گمنام ناحیه بلال مشهد کشف و ضبط شد.

وی افزود: ارزش این محموله به قیمت روز هر بسته ۲۴ هزار تومان حدود ۴۸۰ میلیون تومان است که محتکر قصد داشت این بسته های ماکارونی را به قیمت روز بفروشد اما با تلاش بازرسان از کسب مال نامشروع ۳۲۰ میلیون‌ تومانی محتکر جلوگیری و فرد متخلف به دادسرا معرفی شد.

کارشناس مسئول نظارت بر کالا و خدمات سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان‌ رضوی همچنین گفت: ۲۷۰ کارتن ۲۰ عددی ماکارونی به وزن سه هزار و ۷۸۰ کیلوگرم نیز  از یک منزل مسکونی واقع در خیابان مطهری شمالی در مشهد کشف شد.

عباس اخوان گفت: این بسته‌های ماکارونی مربوط به تولید قبل هر بسته (هشت هزار و ۶۰۰ تومان) بود که فرد خاطی قصد داشت آنها را به قیمت جدید به بازار عرضه کند اما با همکاری نیروهای اطلاعات سپاه محموله کشف و فرد متخلف به مقامات قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/
دادسرا سازمان صنعت معدن و تجارت کشف و ضبط مشهد وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر