کد خبر: 1129793 A

استاندار قزوین گفت: کمک به مستمندان و نیازمندان همواره مورد توجه خیران استان بوده و در دوران کرونا نیز شاهد کمک‌های و خدمات ماندگار زیادی از طرف خیران بودیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، هدایت الله جمالی پور، در مراسم اهدای 200 تبلت بانک ملی به دانش آموزان که صبح امروز برگزار شد، گفت: کمک به مستمندان و نیازمندان همواره مورد توجه خیران استان بوده و در دوران کرونا نیز شاهد کمک‌های و خدمات ماندگار زیادی از طرف خیران بودیم.

استاندار قزوین ادامه داد: در کنار کمک خیران، مدیران استان نیز از ابتدای شیوع کرونا با همکاری و دوری از اختلافات اقدامات  خوبی  رادر سطح استان انجام دادند.

وی عنوان کرد: امیدواریم دولت سیزدهم در ادامه راه با به کارگیری تمام ظرفیت‌ها در راستای کاهش مشکلات، اقدامات موثری انجام دهد؛ چرا که مردم به ایجاد تغییرات در شرایط اقتصادی در  دولت جدید امیدوار هستند.

نماینده عالی دولت در استان قزوین اظهار کرد: با استفاده از ظرفیت‌های منابع انسانی و طبیعی کشور می‌توان در راستای توسعه بیشتر کشور قدم برداشت و در دولت سیزدهم این فرصت وجود دارد که با به کارگیری ظرفیت‌های مختلف شاهد گرفتاری در جامعه نباشیم.

وی عنوان کرد: دوری از سیاه و سفید کردن سرمایه‌های انسانی و استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی می‌توان در مسیر توسعه حرکت کرد؛ در استان قزوین نیز طی سال‌های گذشته با در نظر داشتن این موضوع در جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی جزء استان‌های پیشتاز قرار گرفتیم.

جمالی پور گفت: با اصلاح فرهنگ در کنار وحدت و انسجام که مورد تاکید امام خمینی(ره) نیز بود می‌توان به موفقیت در عرصه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی رسید.

انتهای پیام/
اجتماعی و اقتصادی استفاده از ظرفیت جامعه دولت سیاه و سفید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر