کد خبر: 1122447 A

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آبیک گفت: طی چهار سال گذشته ۱۸۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی شهرستان آبیک تحویل داده شده که نقش موثری در رفع مشکلات آنها داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، یوسف کازانی در حاشیه بهره برداری از سه واحد مسکونی مددجویان بهزیستی شهرستان آبیک گفت: از این تعداد واحد مسکونی ۱۸ مسکن به خانواده های دارای ۲ فرزند معلول تحویل شده است که امیدواریم توانسته باشیم مقداری از مشکلات آنها را کاهش بدهیم.

وی با اشاره به واحدهای مسکونی افتتاح شده در هفته دولت، افزود: امروز در شهرستان آبیک سه واحد مسکونی در زمینی با مساحت یک هزار و ۴۰۰ متر، ۱۳۰ متر زیربنا و پنج میلیارد تومان اعتبار به مددجویان سازمان بهزیستی تحویل داده شد.

این مسئول گفت: در زمین فعلی، امکان احداث واحدهای مسکونی دیگر هم وجود دارد که امیدواریم با ورود خیران و مردم نوع دوست شهرستان آبیک این مهم تحقق یافته و تعداد بیشتری از مددجویان صاحب منزل شوند.

کازانی اضافه کرد: مالکیت این واحدهای مسکونی با سازمان بهزیستی است و به صورت استیجاری و تنها با ۱۰ درصد اجاره به مددجویان تحویل می شود که بخش زیادی از اجاره آنها هم از سوی خیران تامین شده است.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آبیک اظهار داشت: ۲ هزار معلول و یک هزار و ۱۵۰ زن سرپرست خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی شهرستان آبیک قرار دارند که امیدواریم به بهترین شکل ممکن به آنها خدمات ارایه شود.

انتهای پیام/
بهزیستی پوشش خانواده زمین مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر