کد خبر: 1097153 A

بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان با حضور خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس و جمعی از مسئولین استان و فعالان برتر این حوزه عصر روز سه شنبه مورخ 8 تیر ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا، سید محمود موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس در آیین گشایش این نمایشگاه گفت: صنعت ساختمان می‌تواند به طور مستقیم و غیر مستقیم با ایجاد فرصت های گوناگون و متنوع شغلی، پیشرفت و رشد کشور را رقم بزند و قطعا تلاش برای رونق بخشی به این صنعت موجب گردش بهتر چرخه ی اقتصادی می شود.

 موسوی استان فارس را از استان های برتر و پیشگام در حوزه صنعت ساختمان برشمرد و افزود: این استان با توجه به موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به آب های خلیج فارس و کشورهای حاشیه آن از جایگاه ویژه ای برخوردار است و می تواند به توسعه و پیشرفت صادرات غیر نفتی کشور کمک کند.

مدیر عامل نمایشگاه های بین المللی فارس با اعلام اینکه سه سالن سرو، بهار و حافظ به مساحت 10 هزار متر مربع به بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان اختصاص داده شده است گفت: این نمایشگاه با حضور 93 شرکت و تولید کننده معتبر داخلی از سراسر نقاط کشور که 45 درصد آنها از استان فارس و مابقی از استان‌های تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گلستان، البرز، یزد و ... است، برگزار می‌شود.

موسوی همچنین گفت: در راستای صیانت از سلامت بازدیدکنندگان و اجرای دستور العمل‌های بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا، بازدید ازنمایشگاه صرفا با دریافت نوبت بازدید رایگان آنلاین از وبسایت شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir میسر بوده و به هنگام ورود به سالن با استعلام کد ملی بازدیدکنندگان از سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ورود بیماران در دوره نقاهت و قرنطینه و افراد مشکوک و ناقل به سالن های نمایشگاهی  ممانعت به عمل می‌آید.

وی با اشاره به اینکه استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در هنگام بازدید از سالن ها الزامی است گفت: تمامی علاقمندان، متخصصان و فعالان حوزه صنعت ساختمان می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه تا روز جمعه مورخ 11 تیر 1400 همه روزه از ساعت 16 تا 21 به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس مراجعه کنند.

انتهای پیام/
استان فارس صنعت معاون نمایشگاه بین المللی سازمان نظام مهندسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر