کد خبر: 1335086 A

رئیس پلیس راهور کرمانشاه:

افزایش 50 درصدی "ترافیک نوروزی" در کرمانشاه/ با خودروی شخصی بازار نیایید

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان کرمانشاه از افزایش 50 درصدی ترافیک شهر کرمانشاه با شروع خریدهای نوروزی خبر داد.

افزایش 50 درصدی "ترافیک نوروزی" در کرمانشاه/ با خودروی شخصی بازار نیایید

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، حجت الله عزیزی از افزایش 50 درصدی ترافیک شهر کرمانشاه با شروع خریدهای نوروزی خبر داد.

سرهنگ عزیزی  با اشاره به شروع خریدهای نوروزی گفت: در حال حاضر ترافیک شهر کرمانشاه در بافت مرکزی و محدوده بازار اصلی شهر حدود 50 درصد افزایش یافته است.

وی افزود: همچنین در حال حاضر شهرک‌هایی مانند مسکن و الهیه هم با شروع خریدهای نوروزی افزایش ترافیک بسیاری را تجربه می‌کنند.

عزیزی با بیان اینکه اجرای طرح زوج و فرد در معابر مرکزی شهر در حال اجراست، گفت: با شروع خریدهای نوروزی ترافیک به حدی بالا رفته که اجرای این طرح هم چندان نتایج خود را نشان نمی‌دهد و نیاز است که مردم برای کاهش ترافیک همکاری داشته باشند.

وی افزود: توصیه این است که مردم برای رفتن به خرید تا حد امکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و خودروی شخصی بیرون نیاورند.

عزیزی تصریح کرد: همچنین توصیه می‌شود افراد حتی المقدور از بازار نزدیک محل سکونت خود خرید کرده و به بازار بافت مرکزی شهر نیایند.

رئیس پلیس راهور شهرستان کرمانشاه همچنین از شهروندان خواست تا حد امکان در ساعات صبح که ترافیک کمتر است، خرید نوروزی خود را انجام دهند.

انتهای پیام/
پلیس راهنمایی و رانندگی ترافیک نوروزی خریدهای نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر