خبرگزاری کار ایران

تجمع کارگران اخراجی صبا فولاد زاگرس در مقابل اداره صنعت ومعدن

asdasd
کد خبر : ۵۰۴۰۵۳

صبح امروز، حدود ۱۲۰ کارگر اخراجی صبا فولاد زاگرس برای پی گیری وضعیت شغلیشان مقابل ساختمان اداره صنعت،معدن و تجارت استان چهار محال بختیاری تجمع کردند.

به گزارش اخبار دریافتی ایلنا؛صبح امروزشنبه (سوم تیر ماه)، حدود ۱۲۰ کارگر اخراجی صبا فولاد زاگرس برای پی گیری وضعیت شغلیشان مقابل ساختمان  اداره صنعت،معدن و تجارت استان چهار محال بختیاری تجمع کردند.

 از قرار معلوم علت این اقدام اعتراضی اخراج ناگهانی حدود  ۱۲۰  نفر از  کارگران صبا فولاد زاگرس  در اوایل تیر ماه جاری است و آنان خواستار بازگشت به کار وپرداخت معوقات حقوقی خود هستند.

بر اساس این گزارش؛  این کارگران که خواستار بازگشت بکار خود هستند می گویند  کارفرما برای کم کردن هزینه های کارخانه به بهانه عدم نیاز اقدام به  اخراج آنها  کرده است .

به گفته یکی از معترضین ، کارفرما از چند روز قبل اسامی کارگران اخراجی را برای  اطلاع ودریافت مقرری بیمه بیکاری به اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی ارسال کرده بود.

معترضان که به صورت میانگین ۱۰ سال سابقه کار در شرکت فولاد صبا واقع در شهرک صنعتی سفید دشت بروجن را دارند  می‌گویند، هر یک از ما کارگران   دستکم دارای سه سر عائله هستیم و تامین مخارج زندگی بعد از اخراج بسیار برایمان سخت شده است و نمی‌توانیم جواب زن بچه‌هایمان را بدهیم.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز