کد خبر: 1326763 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبرداد؛

افتتاح 29 طرح تعاونی طی دهه فجر در مازندران

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از افتتاح 29 طرح تعاونی با اشتغال 256 نفر و سرمایه گذاری 324 میلیارد تومانی در ایام دهه فجر خبر داد.

افتتاح 29 طرح تعاونی طی دهه فجر در مازندران

به گزارش ایلنا، علی باقری ضمن گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای انقلاب است.

وی افزود: امروز فرصت مغتنمی است که دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی را به بهترین شکل مطلوب برای افکار عمومی به ویژه برای نسل های جدید تبیین شود و بنابراین نقش رسانه‌ها در این حوزه بسیار کلیدی و اثربخش است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران بیان کرد: مازندران استانی با ظرفیت‌های بکر است که تلاش می‌کنیم این پتانسیل را تبدیل به فرصتی برای تسریع در رسیدن به توسعه کنیم.

این مسئول استانی تصریح کرد: توسعه بخش تعاونی با توجه به زودبازده بودن و اینکه نیازمند سرمایه گذاری کمتری به نسبت سایر زمینه هاست، از اولویت‌های دولت سیزدهم است.

باقری افتتاح 29 طرح تعاونی در سطح استان را یکی از برنامه‌های مهم در ایام دهه فجر عنوان کرد و گفت: این تعداد طرح با سرمایه‌گذاری 324 میلیارد تومانی برای 256 نفر اشتغال ایجاد خواهد کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده های معظم شهدا، نواختن زنگ انقلاب در کارخانجات سطح استان، دیدار با ائمه جمعه و حضور سراسری در نمازهای جمعه، اطلاع رسانی از عملکرد اداره کل، برگزاری میز خدمت، برگزاری نشست جهاد تبیین، افتتاح طرح های شهرستانی، برگزاری جشن های انقلاب در کارخانه های استان، اقدام جهادی تعاونی های بهداشتی در روستاهای مازندران در شهرستانهای نور، ساری، قائمشهر و بهشهر، برگزاری جشنوراه فرهنگی ورزشی کارکنان دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون در استان و حضور جامعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن از مهم ترین برنامه های اداره کا در ایان الله دهه مبارک فجر است.

انتهای پیام/
اشتغال انقلاب دهه فجر سرمایه گذاری کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر