کد خبر: 1285585 A

هاشمی فر: در دفاع کردن برنامه داریم ولی این به معنای دفاع مطلق نیست

مدافع گلزن استقلال ملاثانی از شرایط بد مالی تیمشان گفت و مدعی شد اگر حمایت های لازم صورت نگیرد تیم دچار مشکلات زیادی خواهد شد.

هاشمی فر: در دفاع کردن برنامه داریم ولی این به معنای دفاع مطلق نیست

امین هاشمی فر بازیکن استقلال ملاثانی پیرامون اوضاع این تیم در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: شرایط روحی و روانی تیممان عالیست و از نظر فنی هم به همه نشان دادیم که چه تیم با برنامه و قدرتمندی هستیم. دفاع کردن در فوتلا روز دنیا یک تواناییست و تیم ما قطعا به بهترین شکل این کار را انجام می دهد اما به این معا نیست که در بازی فقط به فکر دفاع کردن باشید. زدن 12 گل در 7 مسابقه آمار خوبی به شمار می رود که نشان می دهد تیم ما برای تک تک دقایق بازی برنامه دارد. 

وی افزود: کادر فنی ما به خوبی تیم را محیای هر بازی می کند و ابراهیم اشکش نشان داده در این فصل چقدر با تجربه تر شده و حق این مربی کار بلد در فوتبال رسیدن به مقاطع خیلی بالا تر است. 

مدافع گلزن استقلال ملاثانی خاطر نشان کرد: تنها مشکل و دغدغه اصلی تیم ما بحث مالی است که واقعا کار را سخت می کند. تیم در رده دوم جدول قرار دارد و بازیکنان دریافتی چشم گیری نداشتند. تا این جای کار با غیرت عمل کردیم و در زمین بازی به غیر از بردن به چیز دیگری فکر نمی کنیم اما واقعا نبود شرایط مناسب بالاخره یک روز کار دست تیم ما خواهد داد و با این اوضاع نباید انتظار داشت که تا پایان فصل بتوانیم همین روند را حفظ کنیم.

هاشمی فر درباره بازی پیش رو مقابل خوشه طلایی ساوه گفت: از نظر روحی و روانی بسیار آماده هستیم و بجز برنده شدن به چیزی فکر نمی کنیم. بازی در خانه ماست و هیچ تیمی نمی تواند به راحتی از چنگ ما فرار کند!

انتهای پیام/
لیگ یک آزادگان استقلال ملا ثانی امین هاشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر