خبرگزاری کار ایران

| 06:27   
کد خبر : ۱۳۷۶۱۷۵
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خبر داد؛

بهره‌مندی 14 درصد مشترکان فارس از پاداش صرفه جویی در خرداد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اشاره به اینکه خرداد ماه سال جاری 34 میلیارد ریال پاداش به مشترکان برق خانگی پرداخت شد، گفت: از تعداد 375هزار و 677 قبض صادر شده درماه خرداد امسال، در حدود 118 هزار قبض مشمول پاداش شد.

بهره‌مندی 14 درصد مشترکان فارس از پاداش صرفه جویی در خرداد

به گزارش ایلنا، حمیدرضا کریمی فرد، تعداد مشترکان خانگی استان فارس را بیش از 849 هزار مشترک اعلام کرد و بیان داشت: بر اساس پایش به عمل آمده، 14 درصد از مشترکان این شرکت در خرداد سال جاری مشمول دریافت پاداش وزارت نیرو  شده‌اند.

کریمی فرد، با بیان اینکه مشترکان خانگی فارس در حدود 42 درصد سهم مصرف انرژی را به خود اختصاص می‌دهند، یادآور شد: در سال گذشته و در بازه زمانی خرداد تا شهریور حدود 588 هزار مشترک خوش مصرف خانگی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس مشمول دریافت پاداش شدند که به این تعداد مشترک بیش از 940 میلیارد ریال پاداش پرداخت شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، یادآور شد: مشترکان در مناطق عادی (غیرگرمسیری) با استفاده از دورکندکولرهای آبی بجای دور تند، استفاده حداکثری از نور طبیعی روز و به کارگیری لامپ‌های فوق کم مصرف (LED) و در مناطق گرمسیر با خاموش کردن کولرهای گازی اضافی و همچنین تنظیم دمای سیستم‌های سرمایشی و اسپیلت‌ها بر روی 24 درجه سانتیگراد (دمای آسایش) مشمول پاداش خواهند شد.

وی با قدردانی از همراهی مشترکان استان با این شرکت در اجرای طرح های مدیریت مصرف، خواستار استمرار همکاری و مشارکت در این زمینه شد و تصریح کرد: با توجه به افزایش چشمگیر دمای هوا در کشور و استان فارس در هفته جاری، به منظور حفظ پایداری شبکه سراسری برق، استفاده بهینه از انرژی برق، بیش از پیش ضروری بوده و از تمامی مشترکان این شرکت به ویژه مشترکان خانگی درخواست داریم حداکثر صرفه جویی ممکن را در مصرف برق به عمل آورند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز