خبرگزاری کار ایران

| 02:32   
کد خبر : ۱۳۹۰۳۷۱
با پیگیری سازمان بازرسی کل کشور؛

۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان بیمارستان کوثر واریز شد

در کمتر از ۳ ماه از سفر رئیس سازمان بازرسی کل کشور به استان سمنان و با پیگیری‌های صورت گرفته سازمان بازرسی، سازمان برنامه و بودجه، ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان بیمارستان کوثر واریز کرد.

 ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان بیمارستان کوثر واریز شد

به گزارش ایلنا،‌در جریان سفر خدائیان به استان سمنان در سوم خردادماه امسال، معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی مامور بررسی مشکلات بیمارستان کوثر شد.

ایروان مسعودی اصل با بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان کوثر، در جریان مشکلات ساختمان نیمه کاره مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان این مرکز آموزشی و درمانی قرار گرفت.

معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی در این سفر طی تماس تلفنی با مسئولان وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه، مشکل تخصیص بودجه برای راه اندازی مرکز جامع سرطان بیمارستان کوثر سمنان را پیگیری کرد که در پی این تماس مسئولان سازمان برنامه و بودجه وعده دادند بودجه مورد نیاز را تامین کنند.

بر اساس این گزارش، با پیگیری‌های صورت گرفته از ناحیه سازمان بازرسی، در کمتر از ۳ ماه از سفر استانی خدائیان به استان سمنان، سازمان برنامه و بودجه ۱۵ میلیارد تومان به حساب بیمارستان واریز کرد تا در تکمیل مرکز جامع تشخیص و درمان سرطان بیمارستان کوثر تسریع صورت گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز