کد خبر: 1329497 A

رئیسی در پیامی به مناسبت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱:

افتخار دولت حرکت در گام دوم انقلاب بیش از گذشته است

رئیس جمهور تصریح کرد: علی‏رغم خیال خام توطئه‌گران، در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، جلوه‌‏های تازه‏ای از شور انقلابی و حماسه حضور به تصویر درآمد تا دنیا ببیند و بداند که امروز آحاد مردم به‏ ویژه نسل جدید انقلاب، مومن‌تر، توانمندتر، مقاوم‌تر و منسجم‌تر از همیشه در میدان ایستاده و بر ادامه مسیر پرافتخار انقلاب اسلامی پافشاری می‌کند.

افتخار دولت حرکت در گام دوم انقلاب بیش از گذشته است

به گزارش ایلنا، متن کامل پیام سید ابراهیم رئیسی به شرح زیر است: 
بسم‏الله الرحمن الرحیم
ملت زمان‌شناس و آگاه ایران
حضور پرشور و آگاهانه شما مردم شریف و انقلابی ایران در راهپیمایی جشن خاطره‌انگیز و الهام‌بخش چهل و چهارمین طلیعه آفتاب انقلاب اسلامی، جلوه دیگری از وفاداری، اتحاد و پیمان دوباره با آرمان‌های والای امام راحل و انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت.
مشارکت همدلانه و هوشمندانه شما در بازآفرینی روز پیروزی انقلاب همراه با گرامی‌داشت یاد شهیدان و پویندگان راه آزادی و آزادگی، نشان داد انقلاب اسلامی سال ۱۳۵۷ که نتیجه سال‌ها جان‌فشانی و فداکاری انسان‌های حقیقت‌جو و عدالت‌خواه است، همچنان سرزنده و پویا به راه خود ادامه می‌دهد.
از ابتدای پیروزی انقلاب، مردم ایران شاهد توطئه‌های نظام سلطه از جمله تحمیل جنگ هشت ساله و همزمان با آن راه‌انداختن جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه بودند و اکنون نیز دشمنان با جنگ ترکیبی به مقابله با ملت ایران و آرمان‏هایش آمده‌اند، اما ملت بزرگ ایران همه این موانع را با سربلندی پشت سرگذاشته است.
علی‏رغم خیال خام توطئه‌گران، در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، جلوه‏های تازه‏ای از شور انقلابی و حماسه حضور به تصویر درآمد تا دنیا ببیند و بداند که امروز آحاد مردم به‏ویژه نسل جدید انقلاب، مومن‌تر، توانمندتر، مقاوم‌تر و منسجم‌تر از همیشه در میدان ایستاده و بر ادامه مسیر پرافتخار انقلاب اسلامی پافشاری می‌کند.
بی‌شک افتخار دولت برآمده از اراده ملت ایران، این است که در گام دوم انقلاب بیش از گذشته در مسیر حفظ دستاوردها و تقویت پایه‌های این نظام مقدس حرکت کند و در چارچوب سیاست‌ها و فرامین رهبر معظم انقلاب، آرمان ایران قوی و سربلند را بر اساس عدالت‌گستری و خدمت‌گزاری هرچه بیشتر به ملت فهیم و لایق ایران تحقق بخشد.
اینجانب همچون قطره‌ای از رود خروشان و جاری ملت زمان‌شناس و انقلابی ایران، با تبریک این جشن بزرگ ملی، از شما مردم همیشه در صحنه، و همه تشکل‏ها و گروه‌ها که با حضور حماسی و پرشور در این راهپیمایی عظیم افتخار آفریدید و باعث یأس دشمنان شدید و نشان دادید انقلاب متعلق به همه آحاد این سرزمین است، قدردانی می‌کنم و سعادت و سلامت همگان را از خداوند متعال مسألت دارم.

انتهای پیام/
سید ابراهیم رئیسى
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر