کد خبر: 1304378 A

معاون رئیس جمهور در امور مجلس با صدور پیامی:

رویکرد هوشمندانه مجلس یازدهم در تعامل با دولت مردمی تحسین‌برانگیز است

معاون رئیس جمهور در امور مجلس با صدور پیامی رویکرد هوشمندانه مجلس یازدهم در همکاری با دولت مردمی و پرهیز از تقابل در امر تقنین و نظارت را تحسین برانگیز دانست.

رویکرد هوشمندانه مجلس یازدهم در تعامل با دولت مردمی تحسین‌برانگیز است

به گزارش ایلنا، سیدمحمد حسینی معاون رئیس جمهور در امور مجلس پیامی به مناسبت شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس صادر کرد.

متن پیام دکتر سید محمد حسینی به این شرح است:

بسمه تعالی

انتخاب سالروز شهادت فقیه نستوه و عالم مبارز، شهید آیت الله سیدحسن مدرس به عنوان روز مجلس، انتخابی نمادین و معنادار است. شهید مدرس به علت ایمان راسخ، روشن بینی و آزادگی الگویی تمام عیار برای نمایندگان و بلکه عموم سیاست ورزان است. او افتخار نمایندگی مردم را با وطن دوستی، دین خواهی، عدالت جویی، حق گویی، استبدادستیزی و مردم داری اعتلا و اعتبار مضاعف بخشید.

نمایندگان مجلس یازدهم با نگاه انقلابی و جهادی در کنار دولت مردمی سیزدهم حرکت بزرگی را برای توسعه و پیشرفت کشور آغاز کرده اند و بی تردید توطئه دشمن، فتنه منافق و تعلل عافیت طلبان نخواهد توانست عهد آنها را برای خدمت به مردم و نظام اسلامی ضعیف یا خدشه دار کند.

اینجانب با تبریک این روز ارزشمند به جناب دکتر قالیباف رئیس محترم مجلس شورای اسلامی، هیات رئیسه و یکایک نمایندگان عزیز و تحسین رویکرد هوشمندانه مجلس یازدهم در تعقل، تعامل و همکاری متقابل با دولت مردمی و پرهیز از تقابل و تعلل در امر تقنین و نظارت، امیدوارم با توکل به فضل الهی و اتفاق و اتحاد و همکاری قوا، گام های بزرگی در رفع مشکلات مردم در حوزه معیشت، اصلاح زیرساخت کشور، بازمهندسی اقتصادکلان و افزایش ضرباهنگ توسعه متوازن کشور برداشته شود و با تدوین و تصویب برنامه هفتم توسعه و لایحه بودجه مسیر خدمت بیشتر به مردم شریف ایران اسلامی فراهم گردد

 

انتهای پیام/
توسعه و پیشرفت دولت دین رئیس جمهور نمایندگان مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر