کد خبر: 652993 A

در حکمی از سوی رئیس سازمان صدا و سیما؛

طی حکمی از سوی رئیس سازمان صدا و سیما، سید محسن لطفی به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز زنجان، سید محسن لطیفی و مرتضی صفری در حکمی از سوی رئیس سازمان، مدیر کل صدا و سیمای زنجان شد و مرتضی صفری مدیر کل فعلی زنجان با حکم رئیس سازمان راهی آذربایجان شرقی می‌شود.

سید محسن لطیفی مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز زنجان، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی است و از سال 1381 همکاری خود را با صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی به عنوان تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی آغاز و ده‌ها عنوان فیلم تلویزیونی، مستند و برنامه‌های ترکیبی را برای رسانه ملی تهیه کرده است.

وی پیش از این معاون سیمای مرکز آذربایجان شرقی بوده است و مدیریت تولید سیما و مدیریت باشگاه خبرنگاران جوان آن مرکز بخش دیگری از سوایق مدیریتی وی به شمار می‌رود.

لطیفی، از نوزدهم فروردین 1394 با حکم سه ساله جایگزین «علی نواداد» در صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی شده بود.

مرتضی صفری 21 شهریور ماه 1390 با حکم عزت‌الله ضرغامی به جای به عنوان مدیر کل صدا و سیمای زنجان منصوب و جایگزین علی اکبر رزمجو شد.

مرتضی صفری، کارشناس مدیریت از دانشگاه پیام نور، کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه آزاد و دانشجوی دکترای مدیریت و دارای تالیفاتی چون کتاب «تأثیرات رسانه‌ها بر گستره عمومی جامعه، شهید باکری الگویی ماندگار برای جوانان و چگونگی دعوت جوانان به نماز» است

از سوابق اجرایی و مدیریتی وی می‌توان به مسئول مرکز تداوم آموزش عقیدتی سیاسی به مدت 3 سال، تهیه کننده برنامه‌های روتین صدای مرکز آذربایجان غربی به مدت یک سال، مدیر تولید صدای مرکز آذربایجان غربی به مدت 18 ماه، معاون صدای مرکز آذربایجان غربی به مدت 3 سال، معاون صدای مرکز مهاباد به مدت یک سال، مشاور معاون هماهنگی امور استان‌های سازمان تربیت بدنی جمهوری اسلامی ایران به مدت یک سال، مدیرکل تربیت بدنی استان ایلام به مدت 2 سال، مدیرکل صداوسیمای مرکز مهاباد به مدت 3 سال و مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان به مدت 7 سال می‌توان اشاره کرد.

لازم به ذکر است مراسم تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید صدا و سیمای مرکز زنجان قرار است روز پنجشنبه برگزار شود.

صدا و سیمای مرکز زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر