کد خبر: 1126323 A

سعید کاردار، معاون امور هلدینگ‌های شستا:

فروش خالص تجمیعی شرکت‌های مدیریتی شستا در ۵ ماهه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته بیش از ۲.۱ برابر شده است.

به گزارش  ایلنا از شستا سعید کاردار، معاون امور هلدینگ‌های شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا)، با بیان این‌که فروش خالص تجمیعی شرکت‌های مدیریتی شستا از ۲۶،۹۶۵ میلیارد تومان به میزان ۵۵،۷۹۳ میلیارد تومان رسیده است از بیش از ۲برابر شدن فروش 5ماهه سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به توسعه سامانه‌ها در شستا طی دوسال اخیر توسط این معاونت، اضافه کرد: استقرار و راه‌اندازی سامانه یکپارچه نظارت و ارزیابی عملکرد (سینا) امکان جمع‌آوری اطلاعات ماهانه شرکت‌های زیرمجموعه را ظرف مدت ۵ روز پس از پایان هر ماه برای شستا فراهم کرده است. اطلاعات این سامانه به صورت سیستماتیک و با تایید سلسله‌مراتبی شرکت، هلدینگ و شستا در داشبوردهای سامانه مجموعه قابل دسترس بوده و امکان نظارت برخط را برای شستا فراهم می‌آورد.

کاردار با بیان این‌که بر اساس اطلاعات و تحلیل‌های سامانه سینا، در ۵ ماهه نخست سال جاری عملکرد فروش به میزان ۱۵ درصد بیشتر از بودجه هدف‌گذاری شده محقق شده است، گفت: به عبارت دیگر شرکت‌های مدیریتی تابعه شستا در فروش ۵ ماهه نخست سال جاری بیش از ۷،۳۰۰ میلیارد تومان از برنامه از پیش تعیین شده خود جلو هستند.

معاون امورهلدینگ‌های شستا ارزیابی خود را درخصوص هلدینگ‌های برتر بر اساس میزان افزایش فروش بیان کرد و افزود: در میان هلدینگ‌های تابعه شستا، بیشترین افزایش فروش ۵ ماهه نسبت به دوره مشابه سال گذشته با ۱۶۰ درصد مربوط به هلدینگ کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران است و هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی نیز رشد فروش ۱۲۷ درصدی را تجربه کرده است.

گفتنی است در حال حاضر متوسط فروش شستا در هر ماه حدود ۱۱.۰۰۰ میلیارد تومان است.

انتهای پیام/
بودجه جمهوری اسلامی ایران گاز معاون نظارت و ارزیابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر