کد خبر: 688244 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

در حالی که شنیده‌ها از عدم برگزاری شکرانه انار در شهرستان کرمانشاه و پاوه حمایت می‌کند، سرپرست معاونت گردشگری استان کرمانشاه بر برگزاری این مراسم در روزهای آینده تاکید کرد.

کیکاووس جلیلیان در گفت‌و گو با خبرنگار ایلنا درباره برگزاری شکرانه انار در استان کرمانشاه گفت: طی آخرین جلسه‌ای که در این  خصوص-  پنج‌شنبه گذشته 10 مهر‌ماه جاری -با مسئولان مربوط در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با برپایی این مراسم  موافقت شد.

جلیلیان در پاسخ خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه شنیده‌ها از برپانشدن مراسم خبر می‌دهد، گفت: خیر،  در جلسه استانداری که برگزار شد مصوب شده که این جشنوار در سه الی چهار منطقه این شهرستان برگزار شود.

سرپرست معاونت گردشگری استان کرمانشاه ادامه داد: مراسم شکرانه انار در یکی از هتل‌های شهرستان کرمانشاه به مدت پنج روز برگزار خواهد شد تاریخ دقیق برگزاری آن نیز  فردا - دوشنبه 14 آبان ماه - اعلام می‌شود.

 یک منبع آگاه درباره برپایی مراسم شکرانه انار در شهرستان پاوه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایلنا گفت: طبق آخرین تماسی که با فرمانداری  پاوه داشتیم گفته‌ شد ‌اجازه برگزاری مراسم شکرانه انار به مسئولان این جشنواره داده نمی‌شود.

وی افزود: مسئولان فرمانداری پاوه به ما گفتند کتبا نیز این موضوع را  اعلام خواهیم کرد.

گردشگری گردشگری استان کرمانشاه انار شکرانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر